Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! A barátnőm miert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátnőm miert sertődik meg ha finomat jelzem neki, hogy túl kihivóan öltozott ma fel?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk egyutt.

Azt értem hogy szeret szep lenni es az alakja is jó neki,de naha a dekoltazs neha tul nagy a es a farmer is tul testhezallo.Én tenyleg igyekszem finoman jelzni fele hogy ez mar egy picit tulzas.De barmennyire is modoros probalok lenni,akkor annak sertódes a vege.De amint eszrevettem a tobbi haverom is pont igy van baratnojevel...



2017. okt. 17. 05:55
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Neked szeretne csak tetszeni és jól akar ki nézni mi ezzel a baj?!

Hagyd hogy úgy öltözzön ahogy akar attól félsz hogy megcsal?!! akkor nem volt igazi kapcsolat nem bizol meg benne amit ő ezen keresztül érez is

2017. okt. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Szereti, ha minden férfi őt bámulja! Ne finoman szólj neki, hanem nyíltan. Ha megsértődik, akkor elgondolkodnék a kapcsolatunkon.
2017. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha felöltözve bámultatja magát idegenekkel, az még NEM megcsalás!

Te bámultad, mielőtt barátnőd lett?

Ha csak neked öltözik, akkor le sem kell vetnie a hálóngét...

2017. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Pofan es vagnalak, ha bele akarnal szolni az oltozkodesembe. Van evvel epp eleg rossz tapasztalatom. Eloszor csak ne igy oltozz, aztan a vegen meg mar ki se mehetsz a hazbol, max zsakban, szorosan a pasi mellett. Agyrem. Nem szabad hagyni, hogy leuraljanak.
2017. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem leuralás, de van különbség aközött, hogy direkt bámultatja magát pasikkal. Szerintem én is megomondanám neki
2017. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sokszor magamsem tudom mitévő legyek.Nemakarok agressziv lenni,mert akkor az van hogy Durva vagyok.Ha kedves vagyok,akkor meg olyan mint ha a falnak beszélnék.Balhét sem akarok mert szeretem.

Azt értem hogy tetszeni akar a pasiknak,mert ez olyan női dolog.De azért és sem járok felső nélkul csak azért hogy megnézzék a kocka hasam....

2017. okt. 17. 19:01
 7/7 anonim válasza:

Szia. A barátom ugyanígy megszólja szépen, hogy nem tetszik neki, ahogy felöltöztem ma. Olyankor én is mindig visszaveszek magamból, de nem azért, hogy neki jó legyen, hanem mert nem akarok veszekedést. Személy szerint nekem az a véleményem ezzel kapcsolatban, hogy hogyha egy lány csinos akar lenni, az nem bűn. Szeretek megfelelni a szerelmemnek, de ugyanakkor szeretném, hogy másnak is tetszek. Ezzel mi a gond? Megcsalni sosem csalnám meg a barátomat, mert őt szeretem. Attól függetlenül viszont szeretem, ha megnéznek, mert sok önbizalmat ad, ha másnak is tetszel és a fiúnak ezt úgy kellene felfogniuk, hogy " milyen csodás lánnyal vagyok együtt, akit más nem kaphat meg, csak enyém ez a gyönyör. " Sosem teszem ki a melleim, mert nincs is nagyon mit, viszont a szűk nacikat én is szeretem. Három éve vagytok együtt. Nem elég bizonyíték arra, hogy téged szeret? Ne mond meg neki, hogyan öltözködjön, mert egyszer megunja, nem szabad korlátozni egymást. Úgy kell elfogadni egymást, ahogy vagytok.

Egy nőnek szépnek, és csinosnak kell lennie.

2017. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!