Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy duci csaj öltözhet kihívóan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy duci csaj öltözhet kihívóan?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ. Ha egy lány azt mondja magára, hogy duci, az két dolgot jelenthet:

1. tökéletes testű

2. minimum 90 kg

2017. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En azt szeretem csak igazan ha a egy duci csaj kihivoan oltozkodik:)
2017. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát az első esetnek sok mindenki örülne.

A 2. esetnek velem az élen örülnének.

20f

Szóval szerintem igen mondjuk én még nem láttam ilyesmit legalább is élőben sajna.

2017. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Öltözhet csak nem érdemes. Hiába van az Ő méretében is. De nem fog úgy állni rajta az a ruha mint egy S/M/L-es ruhaméretett hordó lányon / nőn. 23 L
2017. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Elobb tisztazzuk, hogy mi az a "duci". Egy 165 centis 68-70 kilos lany? Mert en itt gyakorin mar tapasztaltam ennek a szonak a "szeles ertelmezeset", amikor egy 160 centis 110 kilos lany a csőtoppokrol fejtette ki a velemenyet mondvan, hogy az pont az ilyen picit duci lanyoknak van mint o... :')
2017. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kilóra nem lehet megmondani, hogy mettől fogva duci. Még a magassággal együtt se, mert az is fontos, hogy hol vannak azok a kilók.

És igen, egy duci csaj öltözhet úgy, hogy hangsúlyos legyen az alakja, a feneke, a melle (abból annyit tehet ki, amennyit csak bír), csak legyen homokóra alkata, legyen dereka. Akinek inkább a bojlerre emlékeztet, az ne öltözzön kihívóan, mert közönséges lesz inkább. A divatot nem a kövér nőkre találják ki, de egy jó ízlésű nő tudja, mi áll neki jól. Rengeteg kövér nőt látok, akik ügyesen öltöznek, és bár mindenki látja, hogy mi van, mégis kellemesek a szemnek.

Hátha még valaki azt is tudja, hogy a duci nők milyen odaadó, hálás, jó természetűek...

2017. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Duci nő persze öltözhet, csak senkit nem fog érdekelni! Vagy azért nézik meg hogy egy bálna mit keres szárazföldön.
2017. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi számít kihívónak manapság? Én nagyon szeretem a duci testalkatú nőket és ha megmutatják a bájaikat.
2017. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem par csajhaverom duci. Az egyik 160 centi magas es olyan 100 kg. Kirakja a csecset es inkabb csaknkozonseges. Azert mert belole nem "sugarzik" mar csak a viselkedesebol a noiesseg. Mig a masik, 170 cm magas, 110 kg-os, sima fekete garboba, kicsit kocosan is tok szexis tud lenni es noies. Mert olyan a baja es szemelyisege.Van onbizalma...

Nekem ez jutott elsonek eszembe.

2017. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mint minden, ez is egyénfüggő.

Volt egy igen termetes csaj az évfolyamunkon. Szerencsés volt annyiban, hogy duci kategóriás volt ugyan, de hatalmas mellekkel, és volt némi dereka is és kerek seneke.

Eszméletlen jó-kedélyű, totál laza nő volt.

Na, ő tudott néha úgy felöltözni - és azokat a cuccokat úgy viselni - hogy az évfolyam kanjai kimerevedtek!

Mi persze zsigerből ribiztük, de közben tudtuk hogy azt a srácot kapja meg, amelyiket akarja, mert a farkukban nem fér el annyi ész, mint amennyi neki volt!

Tény, hogy nem volt rászorulva a gyakori masztizásra.

Aztán férjhez ment egy külföldi csokoládégyároshoz...

2017. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!