Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nők nem néznének ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők nem néznének ki ilyen kihívóan akkor a férfiak nem néznék őket egy darab húsnak?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 21:37
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:
89%
szerintem nem ettől függ ez...
2016. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez ennél kicsit bonyolultabb...
2016. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem néznének ki kihívóan, akkor nézném őket darab húsnak. De így látom bennük a NŐT!

Nagyon nem szeretném, ha nem néznének ki kihívóan.

2016. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Vannak társadalmak, ahol mindenüket el kell fedni a nőknek, és lám-lám, ott még annyira sem veszik emberszámba őket, mint itt.

Továbbá mondjuk 100 éve sem öltözködtek kihívóan, és hasonlóképpen, nem is vették emberszámba őket.

2016. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#4 szerinetem ez nem az öltözködésen múlik hanem egy társadalom fejlettségén
2016. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ha a nők nem azt akarják, hogy csak arra keljenek meg, hogy nagyon megbámulják őket akkor

miért nem öltözködnek és viselkednek egy kicsit visszafogottabban?

Csak mert olvastam egy cikket és ott azt írták, hogy a gyerekeket meg kell tanítani óvatosnak lenni és nem túlzottan felhívni magukra majd később a figyelmet!

2016. nov. 1. 21:55
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

#5: Pont arra akartam rávilágítani.

Egy fejlettebb társadalomban pedig az egyén is szabadabban dönthet saját megjelenését illetően.

2016. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ha már nagyon kanos lennék, ezekre is ki tudnám verni egy kis fantázia segítségével, ha nem lenne más:


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de nem egy nő nézett már darab húsnak...pedig nem mondanám, h kihívóan, az átlagtól eltérően öltözködöm. Az éremnek mindig két oldala van!
2016. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Soha nem lenne szabad előfordulnia annak, hogy egy ember tárgyként tekintsen a másikra.

Sem az ágyban, sem a boltban, sehol. Erre nincs mentség, nem kell kibúvókat és okokat keresni. Aki képes erre, magában keresse a hibát, és garantáltan találni fog. Ha nem talál, akkor végtelenül buta és korlátolt.

2016. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!