Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rocker vagyok, de a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker vagyok, de a barátom nem, emiatt néha vannak vitáink. Szerintetek hogy tudnánk ezeket elkerülni?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a barátommal, akivel nagyon szeretjük egymást, és tényleg minden működik közöttünk, mindenben egyezik a véleményünk, szeretjük egymást, de a zenei stílusunk nagyon különbözik.

Ő vevő a Rock zenei stílusra, vagyis meghallgatja, amiket én szeretek, viszont emiatt szinte elvárja, hogy én is meghallgassam a disco zenéket, mert ő azokat szereti. Én a rockot szeretem, ő pedig szinte mindent, és emiatt vannak vitáink. Néha kicsúszik a számon előtte egy két mondat, amiből az jön le neki, hogy lenézem a stílusát (pl csörömpölés a disco zene). És emiatt néha összeveszünk.


Ő szereti a rockot, de nem annyira mint én, és neki nem ez a fő stílusa.


A Másik, hogy ő fél a rockerektől, mert gyerekkorában sokat bántották őt ilyenek. Fizikailag bántották szinte minden nap őt rockerek. Úgy nőtt fel, hogy neki mindenki aki rocker, félelmetes. Viszont én csak magát a zenét szeretem, és hordok bandás pólókat, de ennyi.


Tényleg minden működik köztünk, 1 éve vagyunk együtt már, és szeretjük egymást. De ezeket a vitákat hogy tudnánk elkerülni szerintetek?



2017. szept. 17. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémáitokat.
2017. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű.ne halgattas vele rockot. Hallgas zenét egyedül vagy a bsrátnőiddel a buszon vagy otthon. Ha meg ő inditja a zenéjét mondhatod hogy te is tekintettel vagy rá. Másik lehetőség hogy toleránsabb leszel. Nem kell ropni a disco zenékre csak tűrd meg mondhatod hogy kicsit halkabban.
2017. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Neki igazából a baja az, hogy ő szereti amit én, de én nem amit ő. És valóban, néha kicsit erősen mondom neki hogy "szar amit hallgat"

2017. szept. 18. 00:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is érzed, ugye, hogy egy kapcsolatban egyformán toleránsnak kell lenni a két félnek, és ha ő eléggé toleráns, te meg nem, akkor itt te vagy a hunyó.
2017. szept. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán hogy nem együtt hallgattok zenét.

Régebben nem volt hasonló gondotok?

2017. szept. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:

Úgy gondolom, ha valaki igazán szereti a másikat, akkor hajlandó vele kapcsolatban elfogadni, az empátia, tolarencia, megértés, béketűrés, stb. fogalmakat.

Amennyiben nem csak elfogadja, hanem alkalmazza is, akkor a fenti kérdés, már nem is kérdés. ;)

2017. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne hallgassatok közösen zenét. Ennyi. Ha meg igen akkor keressetek olyat, ami mindkettőtöknek egyformán tetszik.
2017. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy nem hallgattok együtt zenét.


Párom imádja a hörgős metált, én falra mászok tőle.

Annyi, hogy fülest felveszi és úgy szól.


Vagy, ha én is hasonlót hallgatnék, akkor keres folkot pl., mert azt én is szeretem.

2017. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!