Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van barátom, de vonzódom egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de vonzódom egy másik fiúhoz, miért?

Figyelt kérdés
Több, mint 2éve párkapcsolatban élek, ő az első barátom, és nagyon sok emlék fűz hozzá es szeretem, de úgy érzem már nem vagyok szerelmes. Van egy másik srác a suliban, aki 2évvel idősebb nálam (és a barátomnál is ) és érettebb sokkal. Valamiért nagyon elkezdtem vonzodni ehhez a sráchoz, de akkor még nem is beszéltünk. Azóta 2szer sor került rá, de ekkor kicsit be volt rúgva (mind a kettő alkalommal) és odajött hozzám dumálni. Azóta köszönünk egymásnak a folyosón, de ennyi. Amikor meglátom nagyon ver a szívem és folyton rá gondolok, a suliban volt olyan, hogy ott maradtam egy fél órával tovább, csak azért, hogy láthassam egy pillanatra. Ez nem szerelem, ez egyértelmű, mert nem ismerem, de nagyon lelkiismeretfurdalasom van a barátom miatt, mert én nem akarok így érezni és szakítani sem akarok, mert nagyon szeretem őt, de már nem igazán szerelemből. Mit tegyek? Próbálok nem gondolni a srácra, próbáltam egész nyáron nem rá gondolni, de nem megy. Mit tegyek? Nagyon megköszönném a segítséget!:) 17L
2017. szept. 6. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Megértelek, mert nincs vonzóbb egy részeg férfinál. Komolyra fordítva a szerelem elmúlik egy idő után ez természetes. Ha mással összejössz, azzal is el fog múlni. Ha úgy érzed, nem akarsz a jelenlegi sráccal maradni, szakíts vele.
2017. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DollarDog ***** válasza:
Első megmondta a tutit! Valószínűleg elmúlt az a nagy szerelem! A legtisztább út, ha elmondod a barátodnak, hogy már nem érzel annyit iránta, mint eddig!
2017. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amikor 15 évesen összejöttetek, azt hitted, vele fogsz megöregedni? nem bántani akarlak, ebben a korban még természetes is ez a tündérmese szerű ábrándozás, de nézd reálisan a dolgokat, egy tucat fiú szívét fogod még összetörni, és a tiedet is össze fogják még törni párszor, mire megtalálod a nagy Ő-t. ebben a korban még az is szép, ha két évig együtt voltatok, és eddig nem fordult meg a fejetekben, hogy "másfele kacsintgassatok". azonban ha már kicsit is felmerül benned, hogy mégsem vele kéne lenned, és kezd más jobban érdekelni, akkor vess véget a kapcsolatnak. nem lesz könnyű egyikőtöknek sem, a szakítás mindig fájdalmas, de egyszer meg kell tenned ezt a lépést.
2017. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szép lassan bele szeretsz a másikba.. aztán lesz,ami lesz
2017. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!