Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16-21 éves lányok! Mi számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-21 éves lányok! Mi számít nektek egy fiúban? Sorba tudnátok tenni?

Figyelt kérdés

Tudom vagy 8000 ilyen kérdés volt de én írok most konkrét tulajdonságokat és tegyétek azokat sorrendbe, a legjobban számítótól a szinte elhanyagolhatóig!


A: Van rendszeres jövedelme (mégha még a szülei szükség esetén támogatják), dolgozik (esetleg suli mellett) és valamennyire független.


B: Egy az egyben megtestesíti a külső ideálodat.


C: Ápoltság, igényesség: finom illata van, jól áll a haja, tartja a lépést divat terén, esetleg tetovált.


D: Intelligencia, figyelmesség: A benőtt lábujjkörömtől kezdve a Kincsem-Park gazdasági helyzetén keresztül egészen a Magyar Kormány múlt heti intézkedéseinek lehetséges jövőbeni hatásairól szinte bármiről el tudsz vele beszélgetni, amiről csak szeretnél és időt áldoz rád.


E: Humor. Nem az eröltetett és bazifárasztó faviccekre gondolok, hanem egy-két jól elsült poénra a számotokra bunkóság határain belül.


F: Legyen jó az ágyban.


G: Közel azonos érdeklődési kör: hobbi, zene, filmek, sportok stb..


H: Tud főzni, el tudja készíteni akár a kedvenceidet is.


Tudom, tökéletes pasi nem létezik aki mindennek birtokában van de egy rangsort légyszi csináljatok, hátha könnyebben tudok lavírozni ezen az időnként nehéz úton. Kort is írjatok!


Sokat segítenétek vele, köszönöm! :)


21F



2017. aug. 3. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

C (nem kell a mai divatnak megfelelnie, de tudja, mi áll jól neki, és legyen stílusa), D, E, F, G, H (ez tetszik, nem kötelező, de a jó kajáknak örülök, én meg csinálok neki sütit :D), B (nekem nagyon sok stílusú ember szokott tetszeni, ezért raktam ide, de ha nem vonzódok külsőleg minimálisan sem, akkor veszett ügy), A

Nagyjából ez a sorrend, de igazából sok egy helyen van (az első négy), mert számomra egy kapcsolat azok nélkül nem működhet. Mondjuk még nem volt rendes kapcsolatom, de én ezek nélkül nem tudnék elképzelni egy boldog kapcsolatot. 17/L

2017. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Most bocsi,nem fogom sorrendbe tenni,de igazabol par dolog van ami szamit,ugyis mindenki mas szemelyisegbe szeret bele. De ezek a dolgok nagyon fontosak. Hogy torodjon veled,szeressen,ereztesse,hogy fontos vagy neki. Legyen vele izgalmas es vicces az elet.De et a barmirol el tudsz vele beszelgetni egy nagyon alap dolog. Es ezekkel egyutt megiscsak lehet tokeletes
2017. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
FFFFFFFFFFFFFFF 10/F
2017. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
C,E,G,D,F,A,B,H
2017. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

F :)


85/F

2018. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!