Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Debreceni Lányok! Kedvelitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni Lányok! Kedvelitek azt egy fiúban, ha romantikusak, érzelmesek? Vagy inkább legyen másmilyen?

Figyelt kérdés
15/f

2017. ápr. 20. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne itt keress párkapcsolatot.
2017. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Romantikus, érzelmes" Minden ember az, csak van aki visszafolytja, vagy nem szereti kimutatni az érzelmeit mások előtt, mert sebezhetőnek gondolja magát miatta. De amúgy jahh, egy párkapcsolatba nem árt ha érzelmes az ember, nem pedig csak fapofával ücsörög a kiválasztott lány előtt.

14/L

2017. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem legyen romantikus.Manapság ritka az ilyen. 14/L
2017. ápr. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon ilyen vagyok!!!
2017. ápr. 21. 13:51
 5/7 anonim válasza:

Irj privat uzit :3

Debrecen kozeleben lakok;)

2017. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is értékelik a lányok:) csak arra figyelj, hogy ne vidd túlzásba, nehogy "nyálasnak" tűnj ;) de ha egy érzelmes, romantikus fiú vagy, akinek van önbecsülése és látszik a büszkeség az arcán...minden lány előtted fog heverni:) 19/l :)
2017. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem add onmagad es akkor nem lesz semmi problema. Nem lesz az, hogy megjatszod magad. 14/L
2017. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!