Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak lenne igaza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak lenne igaza?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, ő 19, és iszonyatosan sértődős típus.

Ő inkább az otthon ülős fajta, én viszont szeretek bulizni, nagyon fontosak nekem a barátaim. Nagyon szeretem és szeretek vele lenni, viszont van amikor a barátaimmal vagyok, hiszen mindenkinek szüksége van rá. Ha nem vele vagyok általában mindig velük töltöm az időm és ez neki rosszul esik. Kevesebbet járkálok mióta vele vagyok, de nem tudnék barátok nélkül meglenni. Sajnos ők egyáltalán nincsenek jóba, tehát kizárt, hogy egyszerre menjünk valahova. Mindig ha nem vagyunk együtt azt mondja, hogy "ugyis találsz magadnak programot". Általában ha még este kintvagyok és beszélünk flegmázik és "inkább alszik", mert nincs kedve beszélni, ugyis elfoglalom magam. Ha megkérdezem mi baja, "semmi". Annak örülnék a legjobban ha együtt tudnánk menni, csak sajnos az ki van zárva. Nem szeretném, hogy haragudjon, de a barátaimat sem hagyhatom el. Ti mit tennétek a helyemben?



2017. júl. 17. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg kell találni az aranyközéputat. A barátodnak nincsenek barátai? Mert neki is kellene egy kicsit kikapcsolódni, nélküled elmenni valamerre barátokkal tölteni egy kevés időt. Szerintem a barátod önbizalomhiányos. Rosszul esik neki, hogy neked van egy szuper baráti társaságod és nélküle is néha jól érzed magad. A barátodnak meg kell érteni, hogy néha szükséged van kicsit más társaságra is, természetesen nem azért mert az ő társasága rossz lenne, hanem ez így egészséges, az sem lenne jó ha állandóan egymás nyakán lógnátok. Kellemetlen szituáció, mert gondolom de senkit sem szeretnél megbántani. Ezt meg kell vele beszélned.
2017. júl. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jó és erős a kapcsolat megbeszélitek. A kommunikáció nagyon sokat tud segíteni ilyen helyzetekben! Hallgasd meg a sztorit az ő szemszögéből (ne szólj közbe és érzékeltesd, hogy megérted és figyelsz rá) aztán mondd el a tiédből. Aztán a barátaiddal is beszéld meg, hogy ez így nem okés, hogy beszólnak neki és utálják úgy, hogy nem is ismerik. Mindkét esetben legyél őszinte de ne érzéketlen! Sok szerencsét és a legjobbakat kívánom!
2017. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a barátaiddal kéne megbeszélned és nem itt külsősökkel.Sose értem,miért jó egy külsőst egy teljesen magánéleti dologba beavatni,amikor az k.ra nem látja át,ha nem is ismerik az adott személyeket.
2017. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy szerintem a barátod is keress magának barátokat (ha nincs) és akkor megérti azt amit te.

De tényleg, ha vannak barátai akkor ő miért nem foglalkozik velük?

Teljesen igazad van, valahogy ezt meg kell vele beszéld, és el kell fogadja, továbbá ha nem megy akkor keressetek egy aranyközéputat.

2017. júl. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Vannak neki is barátai, szoktak találkozni de ő inkább velem töltené minden idejét

fél tőle, hogy meg fogom bántani pedig ő többször bántott már meg ugymond, és tudja is

Mégis ilyen, hogy rosszul esik neki ha másokkal is jól elvagyok és szinte úgy érzem, hogy nem akarja, hogy bármi mást csináljak rajta kívül

Beszéltünk már erről, jobban is kezeli kicsit, de néha az őrületbe kerget, de nem mehetek utána állandóan, mert az olyan mintha bármit megtehetne velem

2017. júl. 17. 01:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy kettőnk közül én vagyok a gyenge láncszem, és ha sértődés van én megyek "vigasztalni". Pedig tudom, hogy nem szabadna, de szörnyű a gondolat, hogy elveszíthetném e miatt.
2017. júl. 17. 01:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok.

Vannak fiú barátaid?

Nálunk is hasonló a helyzet, de engem csak akkor zavar ha elmegy olyan helyre ahol vannak szingli fiúk.

Tisztában vagyok vele, hogy szeret és nem csalna meg, de naiv a párom nagyon és fel sem tűnik neki ha rá nyomul valaki.

Esetlegesen van veled valami ilyesmi?

17/F

2017. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mintha a kb 2 evvel ezelotti enemrol szolna a leiras. Nekem tudod mi segitett errol leszokni? Az, hogy minden lany megunta es kidobott emiatt. 😂
2017. júl. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Több fiú barátom is van, de 1000%-ig biztos, hogy nem akarnak tőlem semmit. Persze van, hogy egy buliba valaki nyomulni próbál, de az mindig olyan, aki nem tartozik a baráti körömbe, csak mondjuk látásból ismerem. Nem vagyok naív fajta, egy összeszokott társaságban vagyok, észrevenném ha bárki máshogy néz rám.

Nyilván megértem részben, viszont tényleg nem lennék képes nem barátkozni velük.

És utolsó válaszoló, sajnos fordult már meg nekemis a fejemben, de valahogy mégsem tudnám megtenni 😪

2017. júl. 17. 01:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!