Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igaza van a barátomnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andus1795 kérdése:

Igaza van a barátomnak?

Figyelt kérdés
Már el se mondom neko ha valami bajom van, mert minden hisztizés neki..Ma pl megkérdezte miért vagyok ilyen rossz kedvű, elmondtam, erre megint azt kapom hogy hisztizek..ÉS szorongat. De ez mar a sokadik, hogy kék-zöld foltos vagyok. Erre meg csak azt mondja, hogy "mert en hozom ki belőle".. Eddig úgy gondoltam, hogy ha szeret valaki valakit, sose bántaná, akármit is csinál. Beismerem hogy sokszor hisztizek, de..De már kezdem elhinni, hogy megérdemlem.
2016. máj. 27. 14:25
 1/10 A kérdező kommentje:
(én 20, ő 18 éves)
2016. máj. 27. 14:26
 2/10 anonim ***** válasza:
hát, szó nélkül ott kéne hagynod, de te tudod.
2016. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez durva, nem kéne ilyennek lennie, igaz néha kicsit idegesítő tud lenni ha egy lány a semmin hisztizik, de akkor se kéne bántania, szerintem nem szeret igazán mond meg neki ha nem változtat szakítani fogsz vele
2016. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

A párkapcsolaton belüli bántalmazásra nincsen mentség, és neked nem kell ezt eltűrnöd! Többet érsz annál, hogy valaki bántson téged, szorongasson, sérüléseket okozzon, és aztán még téged hibáztasson érte! Nem a te hibád, nem te hozod ezt ki belőle, hanem ő egy agresszív állat, aki egyáltalán nem szeret téged, csak azért van veled, mert megteheti veled azt, hogy bánt, bűntudatot okoz és téged okol mindenért! Ha törődne veled és fontos lennél neki, akkor 1, nem bántalmazna! 2, meghallgatná a problémáidat, segítene téged és támogatna, és nem nevezné minden gondodat hisztizésnek! Ez a lelki terror része, elhiteti veled, hogy nincs jogod mondani, ha valami bánt, mert azzal őt felidegesíted és a végén a te hibádból fog szétverni! Menekülj!!


Ha nem megy egyedül, kérj segítséget a NANE egyesülettől!

2016. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig miért nem hagytad ott? Bántani valakit, és nem meghallgatni, ez undorító... Most jöhetsz azzal hogy "Nem akarom otthagyni mert szeretem" de ez is bolondság. Soha nem bántunk valakit akit szeretünk. Hagyd ott azonnal. Tipikus patkány ember. 17/f
2016. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a csávód :D.. Én azt bírom egy nőben, ha nő :D Felnagyítja a dolgokat és beszél :D, addig se kell nekem untatnom :).. Az viszont baj, hogy bánt :/.. Szerintem nincs igaza! Habár, ha tudsz akkor talán beszélj kevesebbet, ami szerintem rossz lenne, de te tudod..

17F

2016. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki keg nem keso. Kitudja rosszabb is lehet. Ez nem hisztizes, de, ha az is lenne nincs joga teged szorongatni! Bocsi az ekezetekert.
2016. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van! :D


Így is túl sok joguk van a nőknek. :D

2016. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És most elhagyott..engem hibáztat, mert sokat hisztiztem. Mikor nem is, csak azt kértem hogy többet foglalkozzon velem. De ha hisztiznék se foghatná rám, hogy miattam hagyott itt, mert azt mondja hogy senki se viselné el ennyi hisztizést, mondom tényleg nem, de azt sem ha a szerelme agresszív lenne vele. De ő csak engem hibáztat..
2016. jún. 3. 16:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igy jobban jartal, minden rendben talalsz majd egy rendes fiut. 7-es voltam:)
2016. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!