Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátomnak?

Figyelt kérdés

Az általános iskolás volt tanítónénim kétszer volt munkanélküli, egyszer tíz évvel ezelőtt, egyszer most. Mind a kétszer "megalázta" magát azzal, hogy termékeket ment ajánlani házhoz, és kérdőíveket töltetett ki.

Anyáék jóban vannak vele, én is tegezem. Felhívtam a barátomat, hogy este nem tudok ottaludni (nem volt konkrét randiterv, csak "megszokott", egyetem után átmegyek) mert jön egy régi tanítónőm, és segítek neki. Ő erre megsértödött, hogy miért pazarlom rá az időmet, és szívesebben vagyok egy "idegennel", akit tíz éve nem láttam, mint vele. Meg, hogy nem látom-e, hogy csak kihasznál, és tönkreteszi az esténket (azt mondta, hogy valamikor 7 és 9 között fog átjönni a tanítónőm) és hogy ő az én helyemben már rég lerázta volna, de persze tudja, hogy én "rendes" vagyok és senkinek sem tudok nemet mondani.

És képes leszek otthon ülni egész este, remélve, hogy majd valamikor betoppan, ha épp kedve szottyan.

Felajánlottam a barátomnak, hogy vacsorázzunk együtt, aztán én hazamegyünk, mondta,hoy az úgy nem jó, mert akkor nincs is értelme találkoznunk, hiszen úgy is elmegyek.


2016. ápr. 30. 06:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"mást" tervezett veled...
2016. ápr. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De előtte este is együtt voltunk, meg utána nap is együtt voltunk.
2016. ápr. 30. 06:11
 3/16 anonim ***** válasza:

Fogalmazni te tudni magyar nyelv?


Rémesek a nyelvtani szerkezeteid!!!

2016. ápr. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utólag visszaolvasva én is látom, de gyors akartam lenni.
2016. ápr. 30. 06:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az tök jó, hogy ennyire szeret veled lenni a barátod. De a leírásodból az jön le, hogy gyakran találkoztok, szóval nem panaszkodhat. Mondjuk, ha csak hétvégéken találkoznátok, és egy egész hétvége maradna ki, akkor meg is érteném. De így egyáltalán nem tartom jogosnak a sértődést. Még akkor sem, ha a volt tanító nénid tényleg csak "kihasznál" (azaz valamit el akar adni nektek), mert egy kicsit úgyis fogtok beszélgetni, őt is tényleg érdekelheti, hogy mi lett veled az elmúlt években stb.

Az meg elég fura, hogy neki nem jó, ha csak együtt vacsiztok, akkor szerinte már "nincs is értelme találkozni".

2016. ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem, kérdőíveket akart velem kitöltetni a vegetáriánus életmódról (mert vega vagyok) és arról, hogy milyen gyakran vásárolok helyi termelőktől.

Nem adott el soha semmit, csak a fogyasztói szokásokról hozott kérdőíveket. Tíz éve a teákról, most a tudatos táplálkozásról.

2016. ápr. 30. 07:29
 7/16 A kérdező kommentje:
Heti egyszer-kétszer mindig találkozunk a barátommal (ez tényleg csak a legrosszabb eset), de a heti három-négy az általános. Ha nincs suli, akkor akár mindennap.
2016. ápr. 30. 07:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak ismételni tudom önmagam: nem jogos a sértődése. Pláne, hogy ez csak egy egyszeri alkalom, x év alatt egyetlen egy, nem rendszeresen fordul elő.
2016. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem jogos a sértődés. Amúgy este 9 körül már nem tudtál volna átmenni a barátodhoz? Kérd meg jöjjön el érted este 9re.
2016. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Fél tízig maradt.
2016. ápr. 30. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!