Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a barátomnak? Éreznem kéne, hogy szeret akkor is, ha nem mindig mutatja ki, sőt el is hanyagol? Adjatok valami tanácsot

Figyelt kérdés
A barátommal nem felhőtlen a kapcsolatom, nem veszekszünk, jól megvagyunk, viszont az elég nagy probléma, hogy sokat dolgozik ezért kevés ideje van rám. Hetente összességében 1-2 napot tudunk együtt lenni, hétközben pedig alig beszélünk mert nincs ideje. Nekem ez rossz, nem hiszem, hogy ha annyira szeret (mindig mondja ezt, meg ki is mutatja, de inkább csak akkor ha együtt vagyunk), akkor ne tudna legalább annyit megkérdezni, hogy mi újság, vagy csak 2 percet telefonálni. Ha én keresem akkor sem mindig reagál, bár az ritkább. Nemrég beszéltem erről vele és annyi volt a válasza, hogy hát azért ne haragudjak, mert fáradt és épp nincs kedve írni nekem, éreznem kellene, hogy szeret, ha nem érzem, akkor nem tud ezzel mit csinálni.Szerintem ez elég fura, mert mégis hogy érezzem, hogy szeret, ha nem is törődik velem? :D Nem is érdekli? Nem azt mnodom, hogy 0-24ben velem beszélgessen, de azért meg lehet kérdezni kivel mi van meg lehet válaszolni az ilyenre. Szerintetek ez helyénvaló indok? Vagy nem szeret igazán? 19/L

2015. febr. 22. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nalunk foridtva van a helyzet.Mi sokat talalkozunk szerencsere,de mikor nem vagyunk egyutt nem mindig tudunk beszelni (facee,viber,skype.stb) es Őt ezt nagyon zavarja.

Ugyan ugy szeretem,es ugyan ugy fontos de szerinte mar nem mutatom ugy ki mikor nem vagyok vele,hogy szeretem (nem kerdezem hogy van,milyen volt az edzes,milyen volt a napja stb.)

Nem tudok ez ellen csak annyit tenni,hogy SZÓLT és idővel változtatok,mert 1ről a 2re nem megy.Persze ezen vagyok most.

2015. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!