Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátomnak?

Figyelt kérdés

Az általános iskolás volt tanítónénim kétszer volt munkanélküli, egyszer tíz évvel ezelőtt, egyszer most. Mind a kétszer "megalázta" magát azzal, hogy termékeket ment ajánlani házhoz, és kérdőíveket töltetett ki.

Anyáék jóban vannak vele, én is tegezem. Felhívtam a barátomat, hogy este nem tudok ottaludni (nem volt konkrét randiterv, csak "megszokott", egyetem után átmegyek) mert jön egy régi tanítónőm, és segítek neki. Ő erre megsértödött, hogy miért pazarlom rá az időmet, és szívesebben vagyok egy "idegennel", akit tíz éve nem láttam, mint vele. Meg, hogy nem látom-e, hogy csak kihasznál, és tönkreteszi az esténket (azt mondta, hogy valamikor 7 és 9 között fog átjönni a tanítónőm) és hogy ő az én helyemben már rég lerázta volna, de persze tudja, hogy én "rendes" vagyok és senkinek sem tudok nemet mondani.

És képes leszek otthon ülni egész este, remélve, hogy majd valamikor betoppan, ha épp kedve szottyan.

Felajánlottam a barátomnak, hogy vacsorázzunk együtt, aztán én hazamegyünk, mondta,hoy az úgy nem jó, mert akkor nincs is értelme találkoznunk, hiszen úgy is elmegyek.


2016. ápr. 30. 06:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A barátomnak nincs kocsija, se bérlete, gyalogol, és kb. 25 perc mire ideér.
2016. ápr. 30. 09:19
 12/16 anonim ***** válasza:
Szóval minden alkalommal helyébe mész a barátodnak, mert ő nem gyalogol 25 percet (ami kb 3-4 km-nyi távolság lehet), egyszer nem teszed meg, és te vagy a sz..ralak. És még rosszul is érzed miatta magad.. Mekkora jampi a pasid. :D Mit tud, ami miatt így aláveted a személyiségedet neki?
2016. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ez nem igaz. az első hat hónapban szinte mindig elgyalogolt hozzánk.
2016. ápr. 30. 11:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor most miért számított, hogy nincs autója és bérlete, valamint gyalogolnia kell?
2016. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Így lett megszokva. Nekem van bérletem, nekem gyorsabb.
2016. ápr. 30. 12:39
 16/16 anonim ***** válasza:

nem semmi... mennyit valtozott az vilag. a mi idonkbe meg mi mentunk a lanyhoz... udvaroltunk stb. most meg a lany megy a kurafihoz? nem semmi. meg be is sertodik, mint egy csaj, ha a lanynak netalantan van mas tarsadalmi elete is rajta kivul nehanapjan.


a baratod szserintem egy narcisztikus valaki lehet, aki azt szereti, ha rajta kivul masra ne figyelj. csak o szamitson. minden figyelmed az ove legyen. ez meg most elmegy, evek mulasaval borzalmas lesz. teljesen megfog folytani.


nem tudom milyen lehetsz, hogy elsz, hogy nezel ki es a baratodat sem ismerem. de ha a szerelmemmel csak par orat lehetek, en annak is orulnek. jobb, mint a semmi. meg akkor is, ha mindennap latom.

2016. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!