Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom le akar feküdni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom le akar feküdni velem, mit tegyek? 16l 16f

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek vagyunk, ő augusztusban lesz 17. 4 hónapja vagyunk együtt, előtte 1 éven át legjobb barátok voltunk (kb 1 hónapig barátság extrákkal volt, szóval mondhatni majdnem fél éve együtt vagyunk). Voltam már előtte fehérneműben, de még nem jutottunk el odáig egyszer sem. Nagyon sokat célozgatott, de én még nem állok készen, szóval csak bólogattam, hogy persze-persze. Nem fenyeget olyanokkal, hogy 1 hónapot várok rád vagy kidoblak, nagyon rendes srác, de mégsem merem neki mondani, hogy nem állok rá készen, kínosnak érzem. Ő lenne az első nekem, és neki is én. Tanácsok, hogy eltereljem a gondolatát erről vagy valami?

2017. júl. 15. 17:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%
16 évesen petting? :'D Ne nevetessetek már, csók a csata, az még belefér, de a többi nem.
2017. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Akkor hogyan volt baratsag extrakkal, ha meg nem fekudtetek le? :D mi volt az extra? :DD
2017. júl. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!