Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lassan 3 éve járunk a barátomm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sheila0123 kérdése:

Lassan 3 éve járunk a barátommal és mostanában minden áron le akar feküdni velem mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. A barátom lassan 20 lesz és egyre jobban közeledik felém. De én még nem akarom elveszíteni a szüzességem. De őt sem akarom elveszíteni mert nagyon szeretem. Mit kezdjek magammal?

#Szerelem/szex
2017. márc. 27. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de ha három évet várt rád [és most tekintsünk el attól, hogy akkor még csak 13 voltál], akkor "lassacskán" már jogosan várja el, hogy történjen valami, nem? Egy egészséges kapcsolatban jelen van a szexualitás, főleg ennyi idő után, ezt egyszerűen fogadd el :D Ha félsz, beszélj erről vele, de ha képes volt 3 évig türtőztetni magát, akkor ő a világ főnyereménye, de komolyan :D
2017. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Mond meg neki, hogy te még nem állsz rá készen, előbb kiszeretnéd tapasztalni, hogy neked és neki mi a jó. :)

Pettingeljetek sokat! :)

18/F

2017. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

1: ezt nem lehet elvárni jogosan. Mindenkinek a saját döntése, nem kényszer.


Ha nem akarsz vele lefeküdni, akkor mond meg neki konkrétan, hogy legyen választási lehetősége, hogy így is veled akar-e maradni vagy nem. Érthető az ő igénye is. De ha ebben nem értetek egyet, akkor nem illetek össze.

Az nem korrekt, ha hitegeted és ő reménykedik.

2017. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
szerencsétlen csávó :D ebben az a szívás hogy nem is szakíthat ccak úgy veled mert akkor feleslegesen várt három évet :D
2017. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Jó dolog a szex, neked is tetszeni fog. Nem tudom miért féltek ennyire. Fáj-e az első? Nem mindenkinek. És ha igen? Majd a 2-3. után jó lesz és élvezni fogod. Nincs is jobb dolog annál, mint amikor a lány akkorát élvez, mint a ház. Főleg ha képes G-pontosra is... Exemnek ment, olyat spriccelt, nagyon tetszett. Neki is, nekem is.

16F

2017. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as, #1 vagyok.

Persze, nem kényszer és láthatjuk, hogy a srác se kényszeríti. De ha már nem tud tovább várni, akkor én itt két lehetőséget látok: a lány beadja a derekát [és rájön, hogy a szex jó dolog, főleg, ha szerelem is van a dologban], vagy szétmennek.

2017. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6: Persze a szex jó dolgok, de nem mindenki áll rá készen 16 évesen. Sőt! Sokan érettnek gondolják magukat, pedig teljesen éretlenek. Persze erre csak pár évvel később jön rá az ember.

Én például megbántam az első alkalmat. És ha vissza lehetett volna csinálni, akkor inkább vártam volna még vele.

2017. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 évesen elég érett vagy ahoz, hogy elveszítsd. Ha nem fekszel le hamarosan a barátoddal, akkor el fogod veszíteni. A fiúk túlságosan szeretik a szexet, ha 3 éve nem volt senkivel rajtad kívül, akkor szerintem eleget várakoztattad. (ez az én véleményem)
2017. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8: Te döntöd el, hogy a kérdező mihez érett? Érdekes :)
2017. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Én már rég kinyaltalak és megdugtalak volna és nem kellett volna ilyeneken rágódnod :D
2017. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!