Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom le akar feküdni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom le akar feküdni velem, mit tegyek? 16l 16f

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek vagyunk, ő augusztusban lesz 17. 4 hónapja vagyunk együtt, előtte 1 éven át legjobb barátok voltunk (kb 1 hónapig barátság extrákkal volt, szóval mondhatni majdnem fél éve együtt vagyunk). Voltam már előtte fehérneműben, de még nem jutottunk el odáig egyszer sem. Nagyon sokat célozgatott, de én még nem állok készen, szóval csak bólogattam, hogy persze-persze. Nem fenyeget olyanokkal, hogy 1 hónapot várok rád vagy kidoblak, nagyon rendes srác, de mégsem merem neki mondani, hogy nem állok rá készen, kínosnak érzem. Ő lenne az első nekem, és neki is én. Tanácsok, hogy eltereljem a gondolatát erről vagy valami?

2017. júl. 15. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mit érzel azon kínosnak, hogy nem állsz rá készen? Ha nem állsz rá készen akkor a srác várjon türelemmel! Akkor történjen meg a dolog mikor mindketten szeretnétek. Ha ilyennel valaha is fenyegetne téged, hogy vár egy hónapot és kidob ha nem fekszel le vele, akkor azonnal dobd ki az olyant. Nyugodtan megmondhatod neki, hogy neked még korai. Ha szeret akkor meg fogja érteni és nem fog olyanra kényszeríteni amit te nem szeretnél.
2017. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg legjobb barátok voltatok még mielőtt össze jöttetek és nagyon kedves meg rendes ahogy leírtad, akkor ha megmondod neki, hogy még nem állsz rá készen, akkor szerintem meg fogja érteni és nem lenne kínos. Meg hülyeség amiatt kínosan érezni magad, mert még nem állsz készen 16 évesen lefeküdni vkivel. Ha nagyon szeret téged, akkor megéri neki várnia rád.
2017. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem siettetésből, csak kíváncsiság... mit jelent számodra az, hogy nem állsz készen? Félsz magától a behatolástól, fájdalomtól... vagy inkább, hogy nem ő az akivel el szeretnéd veszteni?
2017. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ismerve a 16 éves fiú korosztályt, meg emlékeimből felidézve... A gondolataid nem fogod tudni elterelni, 4 hónap után már érezheti úgy, hogy valóban együtt vagytok és szeretné a dolgot. Ilyen korban én is vártam több hónapot, de nem is feküdtünk le azonnal, hanem petting volt, fehérneműben csókolózás, egymás testének felfedezése. Nem a szex a lényeg ilyenkor még! Ezt mondthatod neki is, hogy nem akarsz egyből beleugrani a dologba, hanem szép fokozatosan. Engedd meg, hogy hozzád nyúljon, és te is nyúlj hozzá bátran... de tisztázni kell hol a határ.


Szóval ez benne lesz a levegőben a következő hónapokban, tehát meg kell neki mondanod nyíltan, hogy még nem érzed úgy. Nem állsz készen és kész. Ha csak "persze-perszézel", akkor azt fogja hinni, hogy szabad a pálya és szexelni fogtok hamarosan.

2017. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Egyelőre pettingeljetek, ha késznek érzed magad, akkor feküdj le vele.

Ha görcsösen állsz hozzá, nem tudod elengedni magad, negatív élménnyel is parosulhat, az első alkalom.

2017. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előtte barátság extrákkal volt.. kapcsolatban meg még nem állsz rá készen..
2017. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Persze,javasoljuk már a 16 éves lánynak,hogy rángassa a kolbászt,meg nyalassa magát,mert 4 hosszú hónap után ezt pont neki való.
2017. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem még a konzervatív tiniknél is teljesen normális 16 évesen a petting... Ettől még nem kell lefeküdniük...


Több ismerősömnél is ez volt a helyzet, 1 évig 16-17 évesen ez volt a program. Nekem ez volt inkább a problémám, hogy eljutottunk egy szintig, csók félmeztelenül, kis petting, aztán bumm... de semmi fokozatosság nem volt. Felesleges elsietni ezt követően a szexxel. Jobban örültem volna ha felfedezzük egymás testét a következő hónapokban.

2017. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Csak szimplán ha szóba kerül akkor beszeljétek meg. Ezen nincs mit szégyellni ha te így gondolod:)
2017. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ezt nem eröltetném, hagynám hogy amikor a csaj akarja:D
2017. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!