Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szoktatok a barátotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok a barátotok előtt tamponnal/betettel maszkalni, amikor elmentek kicserélni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem úgy ertem, hogy direkt mutogatjatok neki, hanem csak szimplán nem dugjatok el előle és nem "titokban" cserelitek ki


És miért?


Korral együtt legyszi:)



2017. jún. 20. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Otthon ezek mind a fürdőszobában vannak, így nem kell végigszaladjak ilyesmikkel a házon, de ha kellene akkor se dugdosnám :) ezen nincs mit szégyellni, tudja a barátom, hogy mikor menstruálok, nem lenne értelme elrejtenem :D

17/L

2017. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Hát pedig jobb ha titokban cseréli, a fene se kiváncsi rá.
2017. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőm szokott, de nem zavar. Miért kéne zavarnia?
2017. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki előtt nem dugdosom külön, (majdnem) felnőtt emberek vagyunk, minden lány menstruál, és minden fiú túllépett a "hihi fúj megjött neki" korszakon. Nyilván nem mutogatom körbe hogy "NÉZZÉTEK itt a tamponom, megyek kicserélni", de simán kiveszem a táskámból, zsebrerakom és kimegyek vele a mosdóba. Mindenki akivel vagyok olyan viszonyban hogy meglássa a kezemben vagy a táskámban, elég érett ahhoz hogy tudja magától is hogy használom, és ne lásson benne hírértéket.

A barátom pedig általában tudja mikor menstruálok, ennek praktikus okai is vannak (olyankor nincs szex például) és lelki okai is (az első napon rettentően görcsölök, amit neki szoktam elsírni), tehát nincs értelme dugdosni. Szóval ja, ez egy természetes része az életnek, a zsebkendővel és a fogkefével egyenértékű higiéniai eszközről van szó, semmi titkolnivalót nem látok benne.

18L

2017. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam dugdosni. De általában nem látja, mert a fürdőben intézem. De nem parázunk ilyeneken, vettünk is már együtt betétet, tampont.
2017. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell titkolózni ezen?

Ő jobban tudja, mikor fog megjönni, mert egy héttel előtte már felzabálom az összes csokit és naponta háromszor panaszolom el neki, hogy helyben nem lehet habos sütit kapni :)

2017. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség nem kell titkolni :D

A baratom mindig tudja hogy mikor menzeszelek életemben egyszer dugtam fel elotte de akkor is sotet volt .. o szerette volna latni de szerintem az gaz :D ... 16/L

2017. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!