Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek is megfordul a barátoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is megfordul a barátotok fejében? Vagy csinál ilyeneket? (18/L)

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint fél éve együtt vagyunk,és sokszor csak így rápillant a többi csajok fenekére,facebookon is minden jó csajt megnéz és belájkol, közben nagyon jól tudja hogy zavarnak ezek a dolgok és elég féltékeny és érzelmes típus vagyok.. Pár napja mondta hogy találkozott egy régi ismerősével és még az is átfutott az agyán hogy mi lenne ha összejönnének, aztán rájött hogy nem tudna úgy összejönni hogy közbe velem van... Állítása szerint nagyon szeret és csak azért csinálja ezeket mert szeret idegesíteni.

2017. máj. 29. 16:03
 1/10 Csucsu007 ***** válasza:
100%
Mindenki más. Másrészt meg fiú, nem várhatod el, hogy ne nézzen rá más lányokra, nyugodj bele, hogy abból látszik, hogy szeret-e, hogy megmarad-e nálad, vagy csapongani fog.
2017. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Fúhh én mindig megnézem őket, nem tudok mit tenni, sőt ha úgy adódik meg is fogom elég kemény-e az adott forma, de én örök szingli létet fogadtam.


Mondjuk most van egy barátnőm, de titokban megcsalom, mert így tanította egyik haverom is akinek ez évek óta sikeresen megy.


Férfiból van ő is, hagyd hadd nézze, a moziba se a mondanivaló miatt megy az ember, a látvány a lényeg.

2017. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mindegy hon éhezik meg csak enni haza menjen
2017. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

-.-

Gyerekes ostoba játszmák.

Mi ezen/ebben a férfias?

2017. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Jók ezek, egy nő sose szabad ő érezze ő az egyetlen, mert akkor papucsot farag belőled!


Észre se veszed azt becsicskulsz a nagy semmiért.

Azt mikor kinyitod a szemed, rájössz, hogy a teste se olyan jó.

2017. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

azért ez tényleg nem illendő rakj rá szemellenzőt mint a lovakra meg valami nyak merevítőt úgy már tuti nem fog nézelődni más lanyok után

de ha ki herélteted még jobb fel rakhatod a polcodra is

majd veszel neki egy szép felcsatolhatóst is ha netalán tán játszani támadna kedved

úgy már tuti csak a tiéd lenne

2017. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

No az exnőim már le is pontoztak, jó példa gyerekek arra, hogy túl sokat hibáztam!


Már vagy 10 nő került közel a szívemhez, s ha láttátok az Indiana Jones-ban a szívkitépést, az egyik majdnem megtette azt velem.


Bízzatok bennem, a Yedik se csajozhatnak, nem lehet szerelmük!!!

De a kódex azt is megírja, hogy alkalmi cucc nem veszélyes, elvégre ők is emberek, vagy épp más galaktikus lények.


Nyissátok ki a szemeteket!

2017. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
perszee az én barátom is ilyen hogy direkt idegesít az ilyen dolgokkal de nem gondolja komolyan egyáltalán, de én vissza szoktam adni neki hogy akkor már ne csak ő csinálja hanem én is >< és már amúgy vissza is vett belőle nem tudom emiatt-e de már kevésbé akar idegesíteni :)
2017. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A herélés jó módszer, van itt egy csávó a szomszédban, süt, főz, cipeli a dinnyét, mosóport.


Közben az asszony hozzám jön át könnyezve edzem meg egy kicsit, mert bár nem bánta, hogy eunuk (azaz herétlen nőfürdető az ókori Kínában) lett a kegyes férjből, de a cuccos mégis hiányzik.


Javaslom én is tehát.

2017. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, az én párom tisztel és nem "huz" ilyenekkel,mert tudja hogy rosszul.eshetnek.

Bár ö nem is kis hülyegyerek, hanem felnött férfi.

2017. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!