Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, titeket nem zavarna,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavarna, ha a pasitok ilyeneket csinálna?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy párkapcsolatban élő fiúk irogatnak nekem olyanokat amiket kicsit furának találok. Nem akarok szószerint kitérni, de nagyrészt dicsérgetnek, vagy találkozni szeretnének stb. Persze nagyrészüket ismerem személyesen. Lányok titeket nem zavarna hogyha a pasitok ilyet írna egy másik lánynak? Persze lehet, hogy én vagyok ilyen maradi, és a flört még belefér. Esetleg a többiek h kezelik ezt?
2017. máj. 13. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Nálam a flört se fér bele..Ha megtudnám, hogy más lányoknak ilyeneket írogat, rögtön szakítanék.

De amúgy ha találkozni akarnak veled, szerintem nem csak flörtölni akarnak.

2017. máj. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

A dicsérgetés nekem kicsit lazán értelmezhető fogalom, önmagában nem zavar, ha a párom megdicsér egy másik nőt valamiért, főleg ha az az ismerőse. Az udvarolgatás már más kategória, azt nem nagyon díjaznám, meg hogy suttyomban kéreget találkozót. Nem vagyok féltékeny típus, de ez nem férne bele nálam, egyértelmű, mire megy ki a dolog.

Akik neked írogatnak, sem hiszem, hogy a barátnőik tudtával csinálják.

2017. máj. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%
Ez undorító...Én ezért szakítottam a barátommal...
2017. máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Nálam ez nem fér bele egy kapcsolatba.

Mármint nekem is szoktak írni srácok ismerősök ismeretlenek de leépítem őket ez egyértelmű. Nem viccből van évek óta kapcsolatom. Olyan srác még nem írt,akinek lenne kapcsolata és úgy akarna találkozni,max barátok.

Ha a párom csinálna ilyet már rég kirúgtam volna

2017. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na nem. Ha már egyszer járok valakivel akkor ne kezdjen el más lányoknak irogatni meg találkozni velük. Szerintem ez nem elfogadható

15L

2017. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!