Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ha van barátotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha van barátotok akkor lehet esélye más fiúnak?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk még nagyon friss a kapcsolat. Van esélye olyankor másnak? De most olyanra gondolok aki mondjuk régebben is tetszett és tegyük fel nagyon helyes, okos, értelmes fiú és van benne valami megkapó. Ha nem lenne kapcsolatotok biztosan odafigyelnétek rá.

Viszont természetesen nem lépett vagy közeledett amíg szinglik voltatok viszont amint összemelegednétek a másik pasival aki most a barátotok már ő is egyértelműen közeledne. Volt már veletek ilyen? Ilyenkor választanátok? Vagy marad a párkapcsolat mindegy hogy a másik srác esetleg helyesebb vagy lehet, hogy vele tényleg jobban összeillenétek az mostmár mindegy?


2017. ápr. 18. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
ha addig nem kellettem neki, amíg szingli voltam, akkor bekaphatja, és keressen más ingyen p uncit
2017. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia!


Szerintem ezt neked kell érezned, hogy ki a fontosabb, kivel tudnál igazán Önmagad lenni..


Attól függ hogy akivel most vagy, az iránt milyen érzéseket táplálsz ( mondjuk ha nagyon szeretnéd, akkor ezt a kérdést most nem tetted volna fel ).

De nekem az is furcsa, hogy a másik sracnak meg csak akkor kellesz ha van pasid? Ha nem lenne, rád se nézne??

2017. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van baratom,akkor vele akarok lenni es kesz,nincs eselye masnak.
2017. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"Tegyük fel" már akkor is tetszettetek neki ez tuti mert folyton nézett, bámult de nem lépett mert kitudja?! Talán nem mert? Viszont mióta barátotok van furcsa módon elkezdett közeledni.
2017. ápr. 18. 11:52
 5/9 anonim válasza:
Igy járt.. te már mással vagy. Hamarabb kellett volna gondolkoznia!
2017. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Ha addig nem lépett,amíg szingli voltál, akkor most max az "elérhetetlenséged" sarkallta arra,hogy lépjen. Hülyeség lenne egy jó kapcsolatot eldobni egy ilyen miatt,bár ha nem szereted a barátod akkor lehet még most könnyebb elbúcsúzni egymástól, ne vesztegesd az idejét,ha közben más után ácsingózol. Ha viszont szereted,akkor hagyd a másik fiút,ne foglalkozz vele,mert csak bele fog rondítani a képbe,esetleg félreérti a szándékaidat és a mostani barátodnak is fájdalmat okozol ezzel.
2017. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
volt rá példa hogy egy srác csak akkor keres fel, ha van barátom, és csak akkor akar valamit. szinte kiszagolja hogy mikor vagyok foglalt :DDD és ez a srác régebben tetszett is nekem. de ha van barátom azért van, mert őt szeretem. nem cserélném le egy sokkal jobb, tökéletesebb fiúra. soha!:)
2017. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dunszti02 válasza:
Nem! Ha tényleg szarat akkor nem.
2017. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom 21F csak akkor van ha rossz a kapcsolatuk de ahhoz sokat kell tenni sokat kell fele lenni és arra kell rájönne hogy veled jobb.
2017. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!