Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok, ha a barátotok más lányokkal töltene fel képeket és más lányokkal is beszélgetne?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ ismerem e a lányt :). Ha egy számomra ismeretlen lány lenne, akiről nem tudok semmit, azt se hogy ismeri a barátomat (ha lenne), akkor azèrt megkèrdeznèm tőle. De ha ismerem a lányt, ès tudom milyen, akkor nyugodt lennèk :). Nem vagyok a főnöke hogy megmondjam mit szabad csinálnia. Ha lenne barátom annyit várnèk tőle hogy őszinte legyen, ès kèsz. Az hogy esetleg nem velem töltőgetne fel kèpeket nem èrdekelne, mert elèg ha èn ès azok a szemèlyek tudnák hogy járunk akik fontosak nekem. Nem kell az egèsz világnak.
2016. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki. Viszont ha a lánynak van barátja akkor oké.
2016. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát engem idegesítene bár én alapból ilyen vagyok, meg voltam is már így hogy ilyen fiúval jártam és mondtam is neki hogy zavar, a barátnőim meg lehurrogtak hogy most mi van abba szóval ki hogy viseli engem zavar az biztos. Persze fölösleges az aggodalom hisz veled van meg minden:)
2016. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a lányt, de a barátom sok időt tölt vele, mivel osztálytársak.
2016. ápr. 9. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy látom ez a 12-18 éves kislányokat zavarja. Tisztelet a kivételnek.

Engem nem zavar...megvan a bizalom.

2016. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tölt fel képeket, de a "más lányok" töltöttek már fel vele közös képet. Beszélget más lányokkal ez természetes, talán több lány barátja van mint fiú:D Engem nem zavar, mert bízok benne meg a lányokban is. Nem csalna meg, ha meg nem engem szeret már nem akarom magamhoz kötni. Mellesleg én is beszélgetek fiúkkal, az lenne furcsa ha nem engedném neki hogy más lányokhoz hozzászóljon. A másik korlátozásával nem azt éri el az ember, hogy az övé marad, hanem hogy frusztrált lesz amiért irányítani akarod ezért otthagy.
2016. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!