Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit szolnátok hozzá ha a...

Mit szolnátok hozzá ha a párotok mellettek más férvival is beszélgetne neten?

Figyelt kérdés
Álítólag csak baráti a beszélgetés de a srác most ide jön egy hónapra Magyarországra és állandóan együtt lesznek.Csak barátilag.
2012. márc. 4. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az baj, ha veled neten beszélget, nem rendesen. Talán távkapcsolat?
2012. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Velem nem neten beszélget csak a sráccal de napi több ora hosszát is.
2012. márc. 4. 18:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha szeret úgysem fog megcsalni, ha meg nem szeret akkor tök mindegy nem? Bízz meg benne mert ha elkezdesz féltékenykedni, akkor te teszed tönkre a kapcsolatot.
2012. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van fiú legjobb barátom, néha órákat elbeszélgetek vele neten, azt hogy vele lesz állandóan azért túlzásnak tartom, bár ha amúgy személyesen nem ismeri akkor gondolom kíváncsi rá, ha meg ismeri és úgy is a nagyobbik részét együtt töltik az nem hiszem hogy jó lenne.
2012. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És amikor megkérem hogy amikor otthon vagyok tehát hétvégente akkor ne beszéljenek annyit akkor az magasrol tesznek rá hogy én mit kérek.
2012. márc. 4. 19:00
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén?Engem zavarna,barátnőm is ezt csinálta egy időben,volt hogy 2 órát is beszéltek,csak hogy én szóvá tettem neki.Mondtam neki,vagy én vagy a kis hülye haverod.Ennyi.Lehet lepontozni .
2012. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na az már nagyon gáz, ha fontosabb egy netes ismerős mint a párja, akkor az ott már régen rossz sajnálom :(
2012. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és azóta csak heti egyszer beszélnek.Mondtam a gyereknek is hogy jobb lesz vissza venni a tempóból,megértette.Normálisan elmondtam neki hogy vissza kellene venni,mert nem tesz jót a kapcsolatunknak.Megértette.
2012. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az már elég gáz amikor te otthon vagy,akkor is vele beszélget.Legalább akkor foglalkozhatna vele...Miért hétköznap nem vagy otthon vagy mi?
2012. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolkodj el, hogy miért inkább vele beszél a párod. Meghallgatod? Érdeklődsz milyen napja volt? Azonos az érdeklődési körötök? Van miről beszélnetek?
2012. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!