Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit szolnátok hozzá ha a...

Mit szolnátok hozzá ha a párotok mellettek más férvival is beszélgetne neten?

Figyelt kérdés
Álítólag csak baráti a beszélgetés de a srác most ide jön egy hónapra Magyarországra és állandóan együtt lesznek.Csak barátilag.
2012. márc. 4. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg barátnődet, hogy mutassa meg miket írnak egymásnak. Ha megmutatja, nincs gond, én is voltam már ilyen helyzetben, csak ott a csaj anno nagyon szerelmes volt a páromba, viszonzatlan szerelem volt, és az a legrosszabb... Aztán 10 év múlva újra beszélgetni kezdtek, én pedig féltékeny voltam, mert párom mesélt, mi volt anno. Szerencsére mindig megmutatja, miket beszélnek, ha megkérem, és a csajnak is van pasija, de egy ideig nem örültem neki, hogy beszélgetnek. Pedig a csaj 200 km-rel arrább lakik.
2012. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én most pont olyan helyzetben vagyok, mint a barátnőd.


Szerintem is gondolkodj el azon, hogy miért mással beszélget. Nem feltétlenül rossz a dolog, nálunk egyszerűen a srác kedves, érdeklődő, kíváncsi, tényleg érdekli amit mondok, nem csak aházik, vagy leszól, egyezik a véleményünk, ha nem, akkor normálisan ki tudja fejteni és ez igaz fordítva is.

Pusztán azért, mert mással is megtalálom a közös hangot(néha jobban is) még nem hagynám ott a barátom. Szerintem a te barátnőd is így lehet ezzel.(Bár az furcsa, hogyha te is ott vagy, akkor is beszélgetnek.)

2012. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
hagyd el.
2012. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!