Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vélnéd ha a párod/barátnő...

Mire vélnéd ha a párod/barátnőd/férjed/feleséged egyre kevesebbet beszélgetne veled?

Figyelt kérdés
Mondjuk amíg régen elbeszélgettek akár 2-3 órákat is,most már elég neki a fél óra is,az is úgy hogy neked kell kihúzni harapó fogóval hogy beszélgessetek.És mit mit szólnál ahhoz amikor azt mondaná hogy miért miről beszéljünk?Régen minden apró hülyeséget megbeszéltünk és most is lenne miről beszélni,de nem akar...pedig nem vagyunk olyan régóta együtt.
2012. febr. 2. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A párommal a kezdetek kezdetén átbeszélgettük az éjszakát :D Most meg már 10-kor bevágja a szunyát :) Hát ez van, de imádom :D
2012. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mind1 mi az a rég, de ez legtöbbször ezzel jár, bár nem kéne, egyszerűen megszokott már nincs benne az az izgalom hogy mindenből beszámoljon, jönnek az unalmas mizu? semmi "párbeszédek". Ritka szerencsés dolog ha nem így alakul, én ebbe a kategóriába tartozom, mi 6 éve vagyunk együtt, egy munkahelyen dolgozunk 4 méterre egymástól de egész nap jár a szánk, szerintem mond el neki hogy így nem érzed jól magad és bánt hogy nem beszéltek már annyit, lehet e ezen kicsit változtatni, aztán kiderül hogy mi lesz :)
2012. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

Ha két-három órákat beszélgettetek,akkor sok felesleges dologról beszéltetek.

Ha értelmes témát hozol szóba,ami őt is érdekli vagy érinti,akkor is elég a félóra. Apró hülyeségekről értelmes,felnőtt emberek pedig nem beszélgetnek. Ezt legfeljebb az éretlen tinik teszik.

2012. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát mi is régen átbeszéltük az északákat, 7 éve házasodtunk össze, még mindig tudunk órákig beszélni. Bár persze, csökkent az időtartam, de már ismerjük egymást.

Hát ha nem akarna beszélni, biztosan rákérdeznék mi a baj, és megpróbálnám megtudni, hogy tudjunk rajta változtatni.

Sok sikert!

2012. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
semmi köze ahhoz..hogy mikor vágja be a szunyát,mert ez egyik napról a másikra lett ilyen.van hogy nem vagyok otthon 3-4 napig és beszélünk skypon akkor sem rám figyel,beszélünk egy órát mondjuk akkor abból 15 percet szentel nekem kb és van olyan hogy fél óráig nem ír vissza vagy válaszol vissza.idegesítő nagyon,mert régen nem csinált ilyeneket
2012. febr. 2. 20:09
 6/12 A kérdező kommentje:
ez az hogy nem régóta vagyunk együtt.1 éve vagyunk együtt és van hogy 1 hétig nem látjuk egymást a munkám miatt és nem vagyunk sülve főve együtt
2012. febr. 2. 20:12
 7/12 A kérdező kommentje:
sőt olyan is volt hogy mondtam a magamét és mondani akartam valamit nem írt nekem vagy fél órán keresztül,egyszer csak bejelenti hogy na jó most megyek majd beszélünk.ennyi és kilépett.nem tinik vagyunk.
2012. febr. 2. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Elvesztette az érdeklődését.
2012. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi a baj, miért "ilyen". Mi párommal 2évevagyunk együtt, és igaz nem annyit mint rég, de azért órákat el tudunk beszélgetni főleg, ha jó ideig nem is beszéltünk.
2012. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi ideig tartana ez.Ha néha-néha fordulna elő, biztos nem tűnne fel, vagy esetleg nem zavarna.De ha hónapokig/évekig ezt játszaná, hogy alig kommunikálunk...hát nem tudom.Rákérdeznék, hogy van-e valami baj.

Az meg, hogy "miért, miről beszéljünk", kifejezettem rosszul esne.Talán megromlott a kapcsolat részéről?

Én és a párom 8 éve vagyunk együtt, de ez idő alatt sem változott meg ez, mindig mindent megbeszélünk, nemrégiben is hajnali fél 4-ig beszélgettünk, egyszerűen dőltek belőlünk a szavak.Ha ez olyan szinten változna, hogy szerinte nincs miről beszélni, biztosan rákérdeznék, mi baja.Nem azt mondom, hogy állandóan hajnalig beszélgetünk, de fél óra figyelmet kikönyörögni?Nem szerencsés.

2012. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!