Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vélnéd ha a párod/barátnő...

Mire vélnéd ha a párod/barátnőd/férjed/feleséged egyre kevesebbet beszélgetne veled?

Figyelt kérdés
Mondjuk amíg régen elbeszélgettek akár 2-3 órákat is,most már elég neki a fél óra is,az is úgy hogy neked kell kihúzni harapó fogóval hogy beszélgessetek.És mit mit szólnál ahhoz amikor azt mondaná hogy miért miről beszéljünk?Régen minden apró hülyeséget megbeszéltünk és most is lenne miről beszélni,de nem akar...pedig nem vagyunk olyan régóta együtt.
2012. febr. 2. 20:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Evvel én is így vagyok, de az én taktikámban az a pláne, hogy nem akarom a vitát, mert ma MÁR egy dobozos tejen is össze tudunk vitázni. Van egy közös téma amiben egyetértünk az az anyós és a sógórnő. A többi tabutéma.
2012. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát 1 év az nem olyan rég, de 1 év alatt nem kellene ennyire nem beszélni hogy fél óráig semmi aztán lelép, az ilyen kicsit később alakul ki ha kialakul, nem feltétlen érdeklődik már irántad.
2012. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!