Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok titeket zavarna ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha barátotok fegyverel járna az utcán?

Figyelt kérdés
Úgy értem engedélyel rendelkező személy 9MMes pisztollyal járna az utcán és lennének otthonában több fegyver . Legálisan

2017. ápr. 24. 12:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

igen. ha valaki pisztolyt hord az utcán, az vagy van valami félnivalója, sötét ügye, vagy alapból hajlamos az önbíráskodásra és az agresszióra


gyanús, félelmetes. elkerülném.


aki szimplán csak gyűjti a fegyvereket, azzal semmi gond, de az ilyen szelíd "műgyűjtők" a vitrinben tartják, mint a műkincset, és sose viszik magukkal...

2017. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

Igen. Miért kéne az utcán fegyverrel járni? Számomra ez nem normális gondolkodás, viselkedés.

Az nem zavarna, ha otthon tárolna fegyvereket, engedéllyel, megfelelően tárolva. Persze számít, hogy miért. Pl. lövészettel foglalkozik, akkor oké. De ha csak úgy fegyvermániás, mert ettől érzi magát erősnek, akkor gáz.

2017. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Már a kérdés holléte is zavar! Tini párkapcsolatokba teszed fel a kérdést tini lányoknak, egy olyan dologról ami felnőtt téma. Max az agyatlanoknak jön be a pisztollyal pózolás.
2017. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
21éves vagyok Azért teszem ide mert a társaságom az ilyen 16-26
2017. ápr. 24. 12:46
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Magánember éles, önvédelmi lőfegyverre engedélyt csak igen-igen indokolt esetben kaphat. És a viselése még inkább kötött.

A társaságodban aligha akad olyan, aki olyan állandó és bizonyított fenyegetésnek lenne kitéve, ami alapján kaphatna engedélyt rá.

Mindenképpen zavarna, s kerülném az ilyen embereket. Akkor is, ha a világ legjámborabb embere, de ennek ellenére rendkívüli helyzetbe került.

2017. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Van tartási viselési engedélyem és magamnál hordom de nem vagyok sötét alak és csak meg kérdeztem mások véleményét önvédelemként van nálam de meg nem lőttem senkire és nagyon indokolt esetben tenném pl Budapesten Roma Gyerek ki akart rabolni késsel fenyegetett elővettem el szaladt ilyenek miadt hordom magammal :)
2017. ápr. 24. 13:17
 7/19 A kérdező kommentje:
Meg Szeretem a fegyvereket és ezért van néhány.
2017. ápr. 24. 13:27
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy éles fegyver? Nem féltél, amikor elővetted? Törvényes védelmi helyzet volt ez?
2017. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nyilván törvényes volt ha Gyerek kezébe kés és azt mondta belém álítja ha nem üríteni ki a zsebemet . Nem lőttem ahogy meg látta elszaladt .
2017. ápr. 24. 13:36
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Éles vagy riasztó?
2017. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!