Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok titeket zavarna ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha barátotok fegyverel járna az utcán?

Figyelt kérdés
Úgy értem engedélyel rendelkező személy 9MMes pisztollyal járna az utcán és lennének otthonában több fegyver . Legálisan

2017. ápr. 24. 12:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Éles
2017. ápr. 24. 13:45
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Igen, engem zavarna.

Nem az, hogy véletlenül rosszul használnád, és hasbalősz, hanem alapjáraton véve.

Nekem ebből az jön, le hogy paranoiás, üldözésmániás vagy.

Belédkötnek? Elsétálsz. Segítségért kiáltasz. Esetleg verekedsz, de nem lőfegyverrel, ahnem ököllel.

A szüleid egyáltalán hogyan engedték meg neked?

Egy riasztóra még talán rábólintok, de egy élesre???

16/L

2017. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%

Mi az a dolog, ami alapján éles maroklőfegyver tartására és viselésére engedélyt kaptál? Milyen foglakozásod, tisztséged, fenyegetettséged alapján kaptál rá engedélyt?

Ezeket fontos tudni a kérdés megválaszolásához.

2017. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

Zavarna. A fegyver előbb-utóbb elsül. Szemben találhatod magad olyannal, aki sokkal jobban tudja használni, aki ügyesebb, gyorsabb, aki erősebb nálad. Aztán majd még a saját fegyvereddel fognak lelőni, vagy azt, aki veled van.

Nem Juarezben élünk basszus.

2017. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%
Nekem katanára volt engedélyem :'D, barátnőmet nm zavarta :o
2017. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem zavarna
2017. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
38%
Mivel én is rajongok a fegyverekért, még jó pont is lenne.
2017. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Mi a fene az az ok, amiért legálisan tarthatsz éles önvédelmi fegyvert? Én messzire elkerülnélek, akkor is ha rózsapatronos játékpisztoly van nálad, de ha éles fegyver, akkor nagyon-nagyon messzire.
2017. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Engem nem zavarna, sőt!

De azt mondd már meg, légyszíves, hogy hogyan szereztél engedélyt? :D

2017. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!