Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolat ilyen fiatalon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat ilyen fiatalon ekkora távolsággal?

Figyelt kérdés
Megismertem egy Marokkói lányt az InterPals oldalon és elég jól el beszélgettünk eleinte,most már elég komolyra fordult a dolog,de félek ez nem fog így működni.Nagyon bírom és ő is engem.Én 18 vagyok ő pedig 15.Teljesen normális aranyos lány, de 2400km azért nem itt van.Szerintetek érdemes folytatni?

2016. jún. 23. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát 2400km az 2400000m és az tényleg nem itt van hanem 2400000000mm-el arrébb :O.. De te tudod.. Nem csalna meg? .-. mert szerintem amint jön egy helyes fiú az életében, aki ott él egyből eldobna ám :O
2016. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon faja játékos vagy haver :) Nem tudom, nem félek mert annyira nem éltem bele magam
2016. jún. 23. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Kaland ez. De annak jó.
2016. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 Nem megy a méréstechnika?:D:D
2016. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős. Nem tudtok ilyen fiatalon normális párkapcsolatot fenntartani ekkor távolsággal, mivel mindkettőtökben tombolnak a hormonok. Az első ajánlatnak talán még ellenálltok, de az ötödik embernek már nem fogtok nemet mondani. Valaki megcsal valakit, és aztán csak szomorúság és egy csómó könny lesz a végeredmény.
2016. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A távkapcsolatok nagyrészében az egyik fél mindig félrek*r.

Nincs értelme.

2016. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!