Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit kellene tennen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennen?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatom majdnem egy évig tartott, nagy volt a szerelem, de volt, hogy huzamosabb ideig nem találkoztunk, ez nagyon megviselt, és mikor elköltöztek még beszélni is alig beszéltunk. Szakítás lett a vége.

A mostani párommal fél éve vagyunk együtt, nagyon szeretem. Egy héten egyszer kétszer találkozunk az érettségi meg a munkája miatt de még nem fordult elő, hogy akár egy hetet is kihagytunk volna, sőt ha csak lehetőség van rá, találkozunk. Közös nyarat terveztünk (eddig), de megemlítette, hogy lehet elmenne nyári munkára az ország másik felére (1 vagy 2 hónapra). Akárhogy dönt támogatni szeretném, de a távkapcsolatot nem igazán bírom, főleg ha normálisan beszélni se tudunk,(a munka miatt így lenne) és megint nyárra maradnék egyedül... Utána pedig mindketten továbbtanulunk, úgyhogy heti 1-2 találkozás folytatódna. Szerintetek mit csináljak? Nem akarok szakítani, de már volt ezzel tapasztalatom, tudom milyen, és szenvedni sem szeretnék.



2016. jún. 3. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy mondjuk nem tudnátok naponta-két naponta beszélni telefonon vagy mondjuk skype-on.

Ha pedig nem, akkor kérd meg, hogy maradjon. De szerintem erre nem kell, hogy sor kerüljön.

2016. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!