Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket zavarna ha a pasitok figyeli a kaja mennyiségeteket? Meg az alakotokat?

Figyelt kérdés
Eb sajna nagyon edzes maniakus vagyok nagyon szeretem csinalni meg a kajakat szamolgatni es ha lenne bnőm neki is mondogatnám hogy egyen vagy esetleg ne egyen és mindig járnánk edzeni es mindig figyelnem a fejlodését? Akaratlanul is meg akarnam valtoztatni :/ nem szeretnem de ami kicsit nem tudom csunyabb resz azt addig nyustolnem hogy megvaltoztatnam az adott lanyon... Pl ha a combjai tul vekonyak akkor etetnem es combgyakorlatokat vegeztetnek vele hogy nagyobb izmosabb legyen... Nagyon zavaro lenne ez nektek? Es nem csak ilyen dolgokban ... Sajnos tulzottan törődő típus vagyok :S
2016. jan. 21. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Zavarna. És nem nem törődés egyáltalán.

Ez b_szogatás.

Már bocsi, de nem azért szeressen valaki, mert éppen ilyen vagy olyan a combom, vagy akármim. A szerelem nem alapulhat kizárólag a külsőre és nem támaszthat ilyen feltételeket.

Ez nagyon sekélyes látásmód.

Attól még lehet valaki egészséges, normál súlyú, normál alakú, hogy nem tökéletes a combja formája, vagy akármi más. Nem gépek vagyunk, hanem emberek, érző lények.

2016. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem törődés, hanem a másik elfogadásának hiánya.

De nyugi, majd előbb-utóbb megunja, és keres olyasvalakit, aki elfogadja akkor is, ha van rajta fél kiló felesleg. ;-)

2016. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Te nem torodo tipus vagy, te egy narcisztikus fitness-naci vagy. Amig errol szol az eleted, hogy feherje gramm per testsulykilogramm per edzesmasodperc, addig se baratnod, se eleted nem lesz. A noket egy dologgal tudod igazan kiakasztani, ha a testsulyukkal, formajukkal kapcsolatban nyaggatod, piszkalod oket. Ha nem 15 eves lennel es valaha lattal volna not kozelrol, nem csak a monitoron, ezt mar amugy tudnad...
2016. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyre többször mondja, hogy kell-e az az egy csoki, egyek salátát, kövér vagyok, fogyjak le..

A kapcsolatunk elején nem volt ilyen, azóta tényleg nehezebb lettem kb. 5 kilóval de nem mondanám kövérnek magam, sportolok is.

Ő bármit megehet nem hízik, engem meg lassan minden nap piszkál, nem is szeretek már levetkőzni előtte, mert a pár mm-es hurkákat meg a narancsbőrt vizslatja. Még hogy a pasik nem tudják, mi az a narancsbőr...

És már nem 15 éves hanem több mint a duplája, gyerekünk is született (és a terhességem alatt se lettem bálna, de akkor is mondta a ne egyek csokit szöveget és azt figyelte, hogy nem csak a hasam, hanem a fenekem is nő :S ).

Egyre jobban elegem van belőle, sose leszek olyan mint 25 évesen akkor se ha zöld leveleken élek és naponta lefutom a maratont.

2016. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ertem köszi a válaszokat.

Nem vagyok fitnessznáci már bocs és azért is bocs hogy fontos az egészségds kaja is... Van életem mert nem üllök a gép előtt hanem mint pl most is kondiban vagyok... Hát akkor az nem törődés értem pedig azt gondltam és csak segítség szándékából lett volna ez de inkább akkor nem csajozok :D am szerintem picit rosszul fogtátok fel ezért is gondoljátok ilyen durvának a dolgot... Na mindegy bocsi ha valakit megzavartam nyugalmi álapotában ezzel a kérdésemmel :)

2016. jan. 21. 11:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem fogtuk fel rosszul, mi értjük, mit írsz, te viszont nem, hogy ez bszogatás a javából.


Én kb. 2 hétig bírnám, max. egy hónap, és utána lelépnék, keresnék olyasvalakit, aki elfogad.


Ez hasonló, mintha ő kitalálná, hogy ecsethaj, szőrmentes test, és holnaptól csak színes-feszülős nacit hordhatsz, meg bzis pulcsikat, és addig "nyostölne", míg így nem teszel.

2016. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5: De ez már tényleg náciság :)

Az okés, hogy együnk egészségesen, mozogjunk. Ez rendben is van. Meg is tesszük. Nem is vagyok túlsúlyos. Együtt is szoktunk sportolni. Szeretünk együtt edzeni.

De azért azt pontosan előírni, hogy mit egyen, mennyit, milyen gyakorlatokat csináljon. Hogy csak azért változtasson a combja formáján, mert neked éppen úgy tetszik. Meg mi az, hogy ha van rajta valami csúnyább rész????? Ki szerint csúnya? Szerinted? Hát ez nem normális.

És ne áltasd magad azzal, hogy ez törődés.

2016. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sejtettem h félreértetek :/ sajnálom nem magyarból való vagyok és nem tudok jól fogalmazni... Testrészre gondoltam... Ha a lánynak nem tetszik saját magán valami akkor mutatok utat hogy átalakíthassa... Leírom neki a kaját hogy mit egyen hozzá és figyelném hogy segítettem neki... Nem az én nézetemről van szó ha ő meg van elégedve magával én nem fogom akarni hogy megváltozzon... Viszont hivogatnám sportolni járni sajnos. Rendben fitnessznáci vagyok csak azért mert figyelem a kajámat és azért mert minden nap járok másfél-két órát terembe... Szerintem nem olyan durva (mert csak hobbinak tartom le kell kötnöm magam a sok szabadidőmben... Régen meg jópáréve csak a gép meg a sz.. Játékok húztak hála istennek változott és normális tevékenységetfolytatok) de rendben elfogadom a véleményt ;)
2016. jan. 21. 12:04
 9/15 anonim ***** válasza:

De te először nem azt írtad, hogy segítenél a lánynak, ha tanácsot kérne, mert szeretne változtatni valamin :)

Te azt írtad, hogy meg akarnád változtatni és addig nyüstölnéd, amíg megváltoztatnád.

Ez a kettő nagyon nem ugyanaz.

Gondolom, a különbséget te is érted a kettő között, akkor is ha nem magyarból vagy.

2016. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jáj tényleg azt nem írtam oda hogy nem mutatnám ki de célozgatnák rá

Fenébe rosszul fejeztem ki magam teljesen na jól van ez van mikor érettségi vizsga után elmegyek kondiba és kiírok egy kérdést xD sajnálom sajna már nem lehet átírni... Fejben akarnám akaratlanul megváltoztatni finomam célozgatnék rá csak sokszor... Ezért is érezhetné hogy nyustolnem. Sorry mégegyszer!

2016. jan. 21. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!