Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Adnátok neki egy esélyt ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok neki egy esélyt ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Na szóval: 17 éves lány vagyok,tetszem egy fiúnak, aki régebben füvezett meg rosszul tanult, rossz volt az iskolában, és nem szerették a tanárok.(egy iskolába járunk, idiótának tartom az olyan embereket akik visszabeszélnek és füveznek.. főleg az utóbbi miatt.) Már 1,5 éve tetszem neki elmondása szerint, régen beszélgettünk is de nem volt közös témánk, meg én csak beszélgetni akartam semmi mást.Most viszont megváltozott, javultak a jegyei, nem füvezik, bár cigizik még. Annyira nem helyes, de most elég rendes lett, szerintetek felejtsem el a múltját és próbáljam meg vele ha szeretném? mert nem csak a külső számít, sőt. de nem tudom még mit szeretnék mert annyira nem helyes viszont elbeszélgetek vele, tényleg jó fej lett. Viszont a másfél év alatt míg elmondása szerint minden nap én jártam a fejében, volt egy barátom, aki május 1-jén állított nekem egy május fát. Ez a fiú pedig ellopta azt a fát, és ő állított egyet a helyére amikor én nagyon ideges lettem, bántott, és el is dobtam amit ő hozott fát, a barátomét pedig kiszedtem az arébb lévő árokból.. Azóta nem beszéltem vele, most pár napja beszélünk mert bocsánatot kért de eddig nem is írtam vissza neki, pedig írt. De ezután az eset után megváltozott! és szerintetek mi legyen? elfelejtenétek ezt a sok rosszat?

2015. aug. 28. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A fű (nem a bio) kevésbé ártalmas mint a cigi meg az alkohol, mondom ezt úgy hogy füvezni se füvezek :)
2015. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én nem adnék.Ha még rossz tanuló, akkor az még talán elmegy. De az, hogy füvezik... Az már szerintem nem. Szerintem ne jöjj össze vele.. De a te döntésed....
2015. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!