Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben adnátok esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben adnátok esélyt az illetőnek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy ember, akit nagyon szeretsz, nem vagytok együtt, de mégis érezteted vele hogy fontos neked, mindent megteszel a kedvéért, stb, ugy érzed ő is viszonozza. Maj egyszer csak olyat tesz, amivel nagyon megbánt, mintha visszaélne a türelmeddel, jóindulatoddal, csalódtál benne, nagyon mérges vagy rá. Majd ezek után ő azt mondja neked, szeret téged.

Ebben az esetben ezt komolyan vennéd, és elhinnéd? Mert a tetteivel nem ezt bizonyitotta...adnátok neki esélyt?

Nem árulom el, a történet melyik szereplője vagyok, csak arra vagyok kiváncsi, h ki mit tenne ilyen helyzetben!


2015. júl. 12. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit csinált.
2015. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te a női szereplője vagy, mert férfinak ilyen gondolatvilága nincs.

Esélyt, de mire? Dugni, randizni, feleségül venni, gyerekeket szülni és nevelni, moziba menni vagy mire esélyt?

Megfájdul az ember feje.

2015. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, h no vagy ferfi az illeto, ill az sem mennyi idosek, es milyen kulsovel rendelkeznek. /akadnak e mas opciok valamelyik fel szamara/ ezen mulnak a dolgok ugyanis.
2015. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen ez egy türelmi játék, ki fullad ki hamarabb.


Adtam esélyt újra meg újra, szavakkal mindig szeretett de a tettei mindig cáfolták. Nem adok már százezredik esélyt.

2015. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi tett? Mert így nem lehet egyértelmű választ adni.
2015. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretem, adnék esélyt arra, h szépen lassan megpróbáljuk. Találkozások, beszélgetések először. Úgyis érezni fogom, hogy kihasználni akar-e, vagy tényleg komolyak a szándékai.
2015. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit tett? Amúgy ha én szeretném még, akkor adnék neki még egy (és nem több) esélyt, de komoly fenntartásokkal.


19/L

2015. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fúúha hát nem tudom, attól függ h mivel bántott meg, ha csak az volt a baja h nem volt elég sós az étel akkor nincs probléma, mert legközelebb többet rakok bele.
2015. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!