Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Adnátok neki egy esélyt ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok neki egy esélyt ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Na szóval: 17 éves lány vagyok,tetszem egy fiúnak, aki régebben füvezett meg rosszul tanult, rossz volt az iskolában, és nem szerették a tanárok.(egy iskolába járunk, idiótának tartom az olyan embereket akik visszabeszélnek és füveznek.. főleg az utóbbi miatt.) Már 1,5 éve tetszem neki elmondása szerint, régen beszélgettünk is de nem volt közös témánk, meg én csak beszélgetni akartam semmi mást.Most viszont megváltozott, javultak a jegyei, nem füvezik, bár cigizik még. Annyira nem helyes, de most elég rendes lett, szerintetek felejtsem el a múltját és próbáljam meg vele ha szeretném? mert nem csak a külső számít, sőt. de nem tudom még mit szeretnék mert annyira nem helyes viszont elbeszélgetek vele, tényleg jó fej lett. Viszont a másfél év alatt míg elmondása szerint minden nap én jártam a fejében, volt egy barátom, aki május 1-jén állított nekem egy május fát. Ez a fiú pedig ellopta azt a fát, és ő állított egyet a helyére amikor én nagyon ideges lettem, bántott, és el is dobtam amit ő hozott fát, a barátomét pedig kiszedtem az arébb lévő árokból.. Azóta nem beszéltem vele, most pár napja beszélünk mert bocsánatot kért de eddig nem is írtam vissza neki, pedig írt. De ezután az eset után megváltozott! és szerintetek mi legyen? elfelejtenétek ezt a sok rosszat?

2015. aug. 28. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem ilyen rossz életű nehezen kezelhető hülyéket jobb kerülni :)
2015. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meg annyit még, hogy ő 16 éves, egy évvel fiatalabb, viszont magasabb, én elég alacsony vagyok! Azt is mondtam régebben neki, ami igaz is hogy nem szeretnék fiatalabb pasit. de ha mégis, ti ezeket a dolgokat megbocsájtanátok?
2015. aug. 28. 23:16
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi a bajod a füvezéssel?
2015. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel! Szerintem a csávó részéről túl sok a duma, nem hiszem, hogy igazat mond. Mellesleg ha nem akarsz fiatalabb pasit, akkor nem is melléd való. De ha privibe jobban kifejted, akkor még jobban el tudnám mondani a véleményem. F/17
2015. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mármint úgy komolyan. Bajod van azzal, hogy füvezik de a cigi már nem annyira gáz. Illetve biztos az alkohol is okés igaz? Nem olyan ördögi drog az a fű mint amennyire mondják már ha nem 'bio' egyébként még jobb is mint a jelenleg legális drogok
2015. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne akarj ebbe belebonyolódni. Van annyi normális srác!!! :) Fiatalabb is.. Szerintem nem tartana soká. Megbánnád. Ez csak ilyen fellángolás szerintem,mert a lányoknak tetszenek a rossz fiúk es ennyi. De ne jöjj össze vele szerintem.:)
2015. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"Ez a fiú pedig ellopta azt a fát, és ő állított egyet a helyére" Ez után még kérdés ez? Okés, hogy rendes lett, meg az ilyen régi dolgait lehet, hogy meg is bánta, de hát nemtom. Szerintem én hagynám, de te döntesz. Szóval nem felejteném el neki.
2015. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En nem adnek neki eselyt. Igy jartam az egyik elozo baratommal sajnos. Igergetett,hogy majd megvaltozik,es minden jobb lesz. Igy is lett,amig egyutt voltunk jol tanult es nem jart el allandoan berugni. Mar jo ideje szakitottunk(kb egy eve). Azota alkoholista lett belole.
2015. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom neki komolyak a szándékai nekem a belső a lényeg, meggondolom 2x is de ha megváltozott jobb előre nézni van aki ezt mondja szóval nem tudom :(
2015. aug. 28. 23:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem adnék neki esélyt..
2015. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!