Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan nyugodjak meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Lett egy huszonéves barátom. Az a helyzet, hogy a legjobb barátnőmben is ellenséget kezdek látni, attól félek hogy titokban szerelmes a barátomba. Mégjobban félek attól hogy több lány is rá fog hajtani. Legszívesebben egyedül lennék, nem barátkoznék lányokkal. Nekem a barátom fontos, és nem akarom elveszíteni...
2015. júl. 14. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Bízál meg benne ha mással akar lenni mással lesz
2015. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én a barátnőmben nem bizom. A barátomban bizom... nem kell barátnő. .
2015. júl. 14. 21:03
 3/7 A kérdező kommentje:
És az dühit hogy a barátomnak a barátnőm nem kell, de ez a lány meg találkozni akar a barátommal. Nem érti meg, hogy nem kéne hajtani rá? A barátomnak nem jön be a csaj.
2015. júl. 14. 21:08
 4/7 anonim válasza:
Szerintem a barátnőd már régen nem igaz barátnő..a barátok nem tesznek ilyet..
2015. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Ha a barátodnak nem kell a baratnid akkor mar nincs mitol felned :) Ha meg a barátnőd nem érti meg hogy a barátod teged szeret es ra akar hajtani akkor nem ia igazi barátnő :) Tehat nyugi :)
2015. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nyugszom lefele.
2015. júl. 14. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyes :)
2015. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!