Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy nyugodjak meg?

Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h félek a belmagasságtól (járok ezzel pszichológushoz) és péntek utazunk el. Vissza fele be kell mennünk a keletibe és ugye az magas. Igazából 10 mp-et leszek ott bent a csarnokba (ha felszállok a vonatra ott már jól vagyok). Ha mondogatom magamnak h "csak 10 mp-et leszek ott" meg ilyenek akkor megnyugodok de ha ezzel kapcsolatban egy negatív gondolat is eszembe jut megint ideges leszek. Mit csináljak? Nem akarom ezzel tönkre tenni az egész utat.

2015. jún. 17. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is küzdök érdekes félelmekkel, de ilyenről még nem hallottam. Nem akarlak piszkálni, semmi ilyen, ne értsd félre! Én csak kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor mit érzel, vagy mitől félsz pontosan? Mire gondolsz?
2015. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia :) Az az igazság h születésemkor sérült az idegrendszerem és borzalmas tériszonyom lett. Aztán kb 1 éve kezdtem el ilyen ehhez kapcsolódó "hülyeségektől" félni mint pl a belmagasság. Milyen érzés? Fúú... Ha ilyen helyen vagyok akkor félek. Úgy mintha azt érezném h ha sokáig vagyok ott a világ megfordul én meg kiesek. Vagyis 1 éve az első gondolatom ez volt amikor elkezdtem félni. Te pl miktől félsz?
2015. jún. 18. 01:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ha úgy áll a szerelvény, akkor talán nem is muszáj a csarnokba bemenned, vagy ha már a csarnokban vagy, akkor rögtön szállj föl a vonatra!
2015. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vaaagy ne a Keletiben szállj föl, bár nem tudom, hol áll még meg a vonat, de könynen lehet, hogy máshol is simán fölszállhatsz.
2015. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát az h ne a keletibe szálljak föl nem megoldható. De köszi a választ. ☺
2015. jún. 18. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért is? Kelenföldöön, vagy hol, nem áll meg?
2015. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet h megáll csak mi nem biztos h odaérnénk ☺ órákat emiatt meg nem szeretnék váratni mindenkivel :\
2015. jún. 18. 22:27
 8/8 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez a helyzet.Te pontosan mit érzel?
2017. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!