Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nyugodjak meg érettségi...

Hogyan nyugodjak meg érettségi előtt?

Figyelt kérdés

Holnap írom, és ki vagyok borulva. Színötös vagyok, a tudásom szerintem megvan, ennek ellenére kivagyok borulva.

Nem tudtam aludni, nagyon rosszul vagyok.

Ezek a "tünetek" akkor vannak, amikor sokáig csendben kell ülni, a haskorgásom miatt....(ezzel kapcsolatban tettem már ki kérdést). Nekem ez a fajta stressz nagyon rontja a teljesítőképességem.

Már tettem előrehozott érettségit, és kihagytam egy oldalt a stressztől, úgy, hogy nem is emlékeztem rá, pedig még a nevemet is ráírtam, és vagy 5x átnéztem, hogy minden feladatot megcsináltam-e. És az a rész teljesen kiesett a fejemből.

Hogy nyugodjak meg? Próbáltam már kb. mindent.


2014. máj. 4. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajaj, biztosan lány vagy és azt hiszed, hogy ez most a világ vége. Pedig nemigen múlik semmi se azon, ha becsúszik 1-1 négyes.
2014. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok.

És tudom, hogy semmi baj, ezért nem értem, miért izgulok!

Mondtam is magamnak, hogy nem dől össze a világ, a szóbeli meg úgyis jó lesz, de nem nyugszik meg a lelkem. Olyan mintha nem tudnám befolyásolni.

Semmi okom idegeskedni, és ezt tudom is.

2014. máj. 4. 11:27
 3/4 anonim válasza:

Nagyon nagy csalódást fogsz okozni a szeretteidnek, tanáraidnak ha nem lesz 5ös minden vizsgád!

Én tanulnék nagyon! :DD

2014. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mit szóljak én. Te 5ös tanuló vagy.Én is holnap érettségizem és már nagyon izgulok.Biztos sikerülni fog:)
2014. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!