Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányoknak vagy a srácoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak vagy a srácoknak nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
Miért gondoljátok így?

okt. 20. 12:28
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
36%

28

Itt írják, hogy merjük kezdeményezni, a való életbe meg úgy elhajtanak mint a huzat, és pont az a baj, hogy merünk kezdeményezni, úgy, hogy nem vagyunk chadek.


29

Nekünk ennyi sem adatik meg, azt meg hogy nem mer odamenni magatoknak köszönjétek, mert ezeken a randikon is úgy tesztelgetitek a palikat, hogy csak na, többet kell ezekre készülni mint egyetemi szigorlatra, ugyanakkor elvárjátok, hogy mindenki az őszinte valódi arcát mutassa.

tegnapelőtt 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

30

Az szokott lenni, csaj ír valamit valami problémájáról, aztán rögtön jön alá a második komment, hogy "privátot nem kérek!" Annyiszor láttam már ezt.

tegnapelőtt 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%

#31 Jajj de jó nekem, hogy megadatik nekem, amire sose vágytam. Mekkora mázlista vagyok. Ja nem.

Bocs, de úgy valaki ne ismerkedjen, ha elhívja csak elhívja randira a másikat, de nem jelenik meg. Ha a távolról bámulod, akkor az már majdnem olyan, mint nem elmenni, csak sokkal creepybb. Pláne ha utólag ráírsz a partnerre, hogy láttad, hogy ott vár rád, te meg egy órán keresztül bámultad a távolból.

De ezt se pasi, se nő ne csinálja.


#32 Talán, mert nem azért ír a társkeresési problémáiról, ráadásul válasznak egy kérdés alá, hogy egy anonim fórumon társat keressen? Ha leírom a tapasztalataimat, azt azért írom le, mert a kérdésben releváns.

tegnapelőtt 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
39%

29-es!

Csak összehasonlításnak: "Max 10 match" - az nekem jó esetben 10 év alatt jön össze.

tegnapelőtt 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!