Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lehet esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem ezeknél a lányoknál, titeket is vonzanak az ilyen bolondos, jó humorú lányok?

Figyelt kérdés

Van két lány egy 19 és egy 23 éves lány, akik nekem nagyon bejönnek. Egyrészt a külsejük miatt, másrészt a személyiségük és a néhai túlkapásaik. Egyrészt nagyon kedves, megértő, segítőkész, intelligens lányok. Tanultak a fiatalabbik most járja az utolsó évét egy nagyon erős gimiben. A másik már harmadik éve Elte-s. Persze nem ezen alapszik az intelligencia, ezt csak úgy leírtam. A beszéd stílusukból is hallani. Mármint nem úgy ahogyan a sok mai lány csinálja akik okosnak hiszik magukat, azt közben..

Tehát nem az az okoskodó, dirigálós fajta. Hanem az a teljesen laza megmagyarázós fajta, ügyelve arra, hogy ne sértsenek meg senkit és ne legyen okoskodás a vége.

De csináltak már olyanokat, hogy pl az idősebbik felült a biciklijéte. És a csomagtartoba bele pakolt fát meg papírokat. Meg gyújtotta és azzal tekert 1 km-t. Olyan is volt, hogy a biciklijük szintén hátsó csomagtartójába tűzi játékot raktak. Kontyba fogták a hajukat, meggyújtották és elkezdtek gyorsan tekerni, mögöttük lövődött ki a tűzi játék. Meg volt amikor bemásztunk egy iskolába éjfélkor. Ritkán rugnak be, de poénból néha befigyel nekik egy füves cigi vagy eki is. Meg volt még pár ilyen túlkapásuk. Ők meg is mondták, hogy nem azért ilyenek mert éretlenek. Hanem mert kiélvezik a tini és majd úgy az egész fiatalkorukat is. És akkor lennének éretlenek, hogyha azt csinálnák mint a mai fiatalok meg főleg lányok nagy része, hogyha bejutnak egy adott iskolába vagy betöltenek egy adott kórt akkor elkezdenek másképp viselkedni, más lesz a humoruk, stb. Mert azt hiszik, hogy ezzel az erőltetéssel jobbnak fognak tűnni meg hamarabb elkezdenek felnőni. És közben pedig ha kicsit is máshogy csinálnak bármit is mint előtte akkor pontosan, hogy még gyerekesebbek lesznek mint azelőtt. Persze nem kéne mindenkinek ennyire bolondosnak lenni mint ők. De nem is kéne próbálni erőltetni semmit. A fejlődés úgy a leggyorsabb ha teljesen lazán veszünk mindent akármeddig is jutunk el. És ha hagyjuk, hogy a tapasztalataink alapján meg magától jöjjön minden. Persze a tanulás az egyedül amit nem feltétlen szabad lazán venni. De nem is oda tartozik amiről most beszélek, mert az másfajta fejlődés folyamat. Azt maximum a 99%-át a munkádban fogod tudni használni. De lehetsz akár orvos is ha az élethez buta vagy.

És megmondták ha azt követnék most amit a mai lányok akkor még értetlenebbek lennének mint amilyenek 14 évesen voltak vagy pláne mint amilyenek most.

Na igen csak a probléma ott kezdődik, hogy attól még, hogy bolondosak még nem könnyebb felszedni mint más lányokat. Pláne, hogy én csak 17 éves vagyok. A lányok általában életkoruk + egy év amit elfogadnak. Az idősebb most szakított a párjával. Aki egy 30+os pali volt. Az előző pasija meg valami vele egyidős lehetett. A másiknak is volt valakije de nem tudom mennyi idős volt.

És az sem éppen segít nekem, hogy fullos mindkettő. Hosszú seggközépig érő dús barna hajuk van, az idősebbnek nagyon szép kék szeme, nagyon jó modelles alakja.

A fiatalabbik kicsit ducibb vagy inkább mondanám, hogy van rajta kis felesleg. Ami szerencsére pont a hasán látszódik a legkevésbé ezért ő alapból is modelkedik. Az arcuk az meg az a tipikus nagyon szép, cuki, ártatlan, babarc. 20+ éves lányok nem nagyon szoktak már egyátalán bejönni. De ő annyira szép, jól tartja magát vagy nem tudom, hogy nem is látszódik rajta annyira kór mint egy 20-on éves lányon szokott. Általában az ilyen szép lányokat szinte lehetetlen felszedni. Persze ők nem azok a tipikusak.. egyátalán nem. Tehát remélhetőleg igazságtalan igényeik nincsennek. De ha normális igényeik vannak akkor is, lehet nem vagyok elég edge hozzájuk. Igaz jó humorérzékem van nekem is. Kedves, intelligens, tisztelt srác vagyok. De kitudja. Egy társaságban vagyunk egy leginkább 16-24 éves korosztály körüli emberekből álló társaság. Én nem a városban lakom, kicsit messzebb. Kb 1 órara. De tavaly még ott tanultam, csak kicsit erős volt nekem az a suli. Általában heti 1-2 alkalommal találkozok velük, de van, hogy csak 2 hetente. Persze ha barátnőm lenne akkor sokkal gyakrabban is elmennék oda, amikor az anyagiak engedik. Mit tanácsoltok?

17/F



2022. okt. 24. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de nem olvastam végig az egészet, csak az "önbizalomhiány" keresőszón akadt meg a figyelmem. Addig ne kezdj bele semmi nagy dologba, ameddig nincs rendben az önbizalmad, mert csak rombolhatod magad.
2022. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!