Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányoknak vagy a srácoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak vagy a srácoknak nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
Miért gondoljátok így?

okt. 20. 12:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
27%

#19 "mert a lányokért áll a sor" - Nem kell beállni a sorba, ki is lehet kerülni. Csak ez például egy önbizalomhiányos srácnak nem egyszerű, ezzel tisztában vagyok.

Azt ne felejtsük el, hogy a lányokat sokszor zaklatják idióták, állandóan kapják az üzeneteket, amiknek a többsége nemkívánatos. És akkor a sok dickpic-ről ne is beszéljünk. Mindennek vannak árnyoldalai, nincs jobb, meg rosszabb nem az ismerkedési nehézségek tekintetében.

tegnapelőtt 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
9%

NEM IGAZ, továbbra sem.

Sok srác a két kezét összetenné, ha csak ekkora nehézségekkel kellene szembenéznie.

SOKKAL súlyosabb dolog az, hogy egyszerűen NINCS SENKI. Nem, odamenni sem lehet - mert akkor olyan durván hajtják el néha, hogy még a maradék önbecsülése is odalesz. Ha nem hívnak rendőrt, vagy nem lövik le valami önvédelmi sokkolóval azonnal.

Tényleg nem tudom, miért okoz problémát elfogadni az egyszerű tényeket?

tegnapelőtt 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
16%
Egyertelmű hogy a ferfiaknak nehezebb. Föleg neten.
tegnapelőtt 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
56%
#22 "mert akkor olyan durván hajtják el néha, hogy még a maradék önbecsülése is odalesz. Ha nem hívnak rendőrt, vagy nem lövik le valami önvédelmi sokkolóval azonnal." - Ha normálisan mész oda, akkor igen kicsi az esély egy durva elutasításra, a sokkolót és a rendőrt meg inkább hagyjuk is XDDD. Szimplán egyszerűbb siránkozni, meg a nőket gyűlölni egy kis önfejlesztés helyett.
tegnapelőtt 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
65%
#22 "Sok srác a két kezét összetenné, ha csak ekkora nehézségekkel kellene szembenéznie." - Igen, azok a srácok, akik várják a sültgalambot és nem tesznek semmit a sikerükért...
tegnapelőtt 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
50%

Miért lettek lepontozva a 22 , 23 kommentek miért lettek lepontozva mikor reálisak azok amiket írnak?


Igen, nyugat-Európai országokban amúgy jellemző a rendőrhívogatás vagy azzal való fenyegetőzés, sokkolózás, gázsprayezés, akkor is ha egy ember normálisan akar ismerkedni, csak ocsmány. Ezt a feminista fiatal nők kitalálták, hogy így kell elérni, hogy az általuk genetikai hulladéknak tartott férfiak mégcsak ne is merjenek egyáltalán próbálkozni, annyi időt se kelljen rájuk szánniuk, hogy elküldik őket.

tegnapelőtt 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
50%

25

De pont ez van, hogy a lányok esetében viszont teljesen alap, hogy a sült galamb repül a szájukba, nekik elég ha már átlagosak és nem kell tenni magukért semmit.

tegnapelőtt 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Ráadásul az is alap, hogy szénné pontozzák azt, aki erről egyáltalán írni mer, plusz azonnal jön, hogy a férfiak csak nyafogni tudnak. Pont ugyanúgy, ahogy az életben is durván lerendezik őket.

Akkor is, ha teljesen tárgyilagosan írják le a dolgokat.

Utána jön a sopánkodás (másoktól), hogy a férfiak miért nem mernek kezdeményezni manapság.


Tudod: mint a nyulacska. Levágják a lábait, aztán belegyömöszölik őt egy zsákba, utána mondják: na, most ugrálj, nyulacska!

tegnapelőtt 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:

Hát nekem nőként sose volt több száz udvarlóm. Tinderen se. Max 10 match, fele vagy nem ír magától, vagy unmatchel, ha én írok. A maradékból kettő harmadikat keres, hogy ő, a párja meg én, a másik kettő nem harmadikat keres, csak sima szexpartner. A maradék egyről meg kiderül valami kizáró furcsaság. Mit tudom én, rámerőltetné a vallását, vagy az exéről beszél, vagy odaérek a randi helyszínére, egy órát ülök ott, pali sehol, jó lemegyek, erre rámír, hogy távolból nézett, de nem mert odajönni.


Méghogy a nőknek könnyű... :D

tegnapelőtt 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
87%
29-es, szerintem csak ez a kommented miatt írt most neked vagy 100 kanos pasas :D
tegnapelőtt 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!