Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet esélyem idősebb lányokná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem idősebb lányoknál is?

Figyelt kérdés

Szeretnék már barátnőt magamnak. Lehetőleg komoly kapcsolatot keresek. És igazság szerint nekem a 16-17 éves lányok jobban bejönnek mint a kamaszok. Jobban bejön stílusuk, jobban eltudok velük beszélgetni. Azt gondolom, hogy jobban szeretne egy ilyen lány engem. Szeretem azt is ahogyan az ilyen lányok a fiatalabb pasikkal bánnak. De nem azt aki dirigál, irányítani akar , lekezelő vagy okoskodik! Hanem szerintem néhányan tudják mire gondolok. És őszintén szólva az idősebb lányok esetében látok valami olyan szépséget külsőben is. Amit a fiatalabb vagy velem egyidős lányokban nem. Illetve nagyobb esélyt látok egy hosszú, komoly párkapcsolatra. Ezek alatt nem sokkal max 1-2 évvel idősebb lányokra gondolok!

Egyébként magamrol annyit, hogy jó a humorérzékem, de el lehet velem komolyan is beszélgetni, kedves vagyok, eléggé jó tanuló, szerintem az életbe is eléggé okos vagyok, 116-os IQ-t mértek nálam.



2022. jún. 22. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
a 16-17 éves lányok neked idősebbek? hány éves vagy, 12? xD
2022. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
egyébként 116-os IQ-val ne dicsekedj, az nem valami sok
2022. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 119 az IQ-m. Egyáltalán nem magas. Amúgy meg ráérsz még gyerek. Nem fognak komolyan venni a gimis lányok még.
2022. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

2-es: de pont duplája a tiédnek! :)


Nekem tetszel, aranyoskám. Idősebb is vagyok nálad.

Margitka néni, 78

2022. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
25%
Nem tom
2022. jún. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Elméleti síkon, mivel ugyanúgy vannak éretlen lányok, mint éretlen fiúk, nagyjából ugyanolyan arányban, ezért lehetne, de gyakorlatban az ilyen éretlen lányok is elhiszik magukról, hogy milyen érettek, úgyhogy nagyon kicsi az esélye. Próbálkozni lehet, de ne csalódj, ha nem jön össze.
2022. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már én is középiskolába járok. :D
2022. jún. 23. 01:13
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2022. jún. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkal tapasztaltabbak, mint te... Szex miatt meg pláne nem jönnének össze fiatalabbal. Most mondjuk meg úgy, ahogy van.
2022. jún. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetséges. Ha a lánynak tetszel, akkor simán belemehet.
2022. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!