Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet esélyem idősebb lányokná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem idősebb lányoknál is?

Figyelt kérdés

Szeretnék már barátnőt magamnak. Lehetőleg komoly kapcsolatot keresek. És igazság szerint nekem a 16-17 éves lányok jobban bejönnek mint a kamaszok. Jobban bejön stílusuk, jobban eltudok velük beszélgetni. Azt gondolom, hogy jobban szeretne egy ilyen lány engem. Szeretem azt is ahogyan az ilyen lányok a fiatalabb pasikkal bánnak. De nem azt aki dirigál, irányítani akar , lekezelő vagy okoskodik! Hanem szerintem néhányan tudják mire gondolok. És őszintén szólva az idősebb lányok esetében látok valami olyan szépséget külsőben is. Amit a fiatalabb vagy velem egyidős lányokban nem. Illetve nagyobb esélyt látok egy hosszú, komoly párkapcsolatra. Ezek alatt nem sokkal max 1-2 évvel idősebb lányokra gondolok!

Egyébként magamrol annyit, hogy jó a humorérzékem, de el lehet velem komolyan is beszélgetni, kedves vagyok, eléggé jó tanuló, szerintem az életbe is eléggé okos vagyok, 116-os IQ-t mértek nálam.



2022. jún. 22. 23:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A 116-os iQ nem magas. Az, hogy jó tanuló vagy, semmit nem jelent. A 16-17 éves lányok meg még ugyanúgy kamaszok mint te.

Én 17 vagyok, de az írásod alapján nagyon érettlennek tűnsz, úgyhogy biztosan nem randiznék veled, amúgy sem jönnek be a fiatalabb fiúk.

2022. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A 17 éves lány már nem kamasz?
2022. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 NTBS ***** válasza:
100%
Igen lehet esélyed. Tessék bátran próbálkozni.
2022. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha neked 16-17 éves lányok jönnek be, akkor te most olyan 13 éves vagy.


116-os IQ-d van, de arra nem jöttél rá, hogy a korodra való burkolt utalás a végleges kitiltásoddal járhat, ugyanis az oldalt TILOS 16 éves kor alatt használni.


LOL.

2022. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

(Mármint, ha neked a 16-17 éves lányok az idősebbek, akkor 13 körül lehetsz)


#14 voltam.

2022. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
A 16-17 éves lányok jórészt huszonéves férfiakkal ismerkednek. Ég és föld. 95% soha nem menne lefele korban. De nyilván találsz olyat akinek fétise egy kisfiú, vagy valamiért nagyon bejössz neki. Amikor hatodikos voltam belém volt zúgva egy 8adikos lány, akivel együtt jártunk edzeni. Megesik, de ritka hogy bármi kisül belőle.
2022. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi, de 16 éves lányként pont hogy a pár évvel idősebbek jönnek be. Általában (tisztelet a kivételnek) a korosztályom gyerekes, komolytalan, így sokkal vonzóbbak számomra az érettebb, intelligensebb emberek, és szerintem ezzel sokan vagyunk így.
2022. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
70%

Én úgy vettem le, hogy a kérdező tizenöt éves lehet és szerintem most megy vagy végezte el az első középiskolai évét. Egyébként ha bejössz nekik külsőre meg kicsit komolyabb vagy az átlagnál akkor lehet, hogy van esélyed. Nekem is volt 15 évesen 17 éves nőm aki ráadásul a suli egyik legjobb, legszebb csaja volt. Mert egyébként egy 15 és 23 éves között sincs sok különbség gondolkodásban. Ha meg csak szimplán úgy nézzük, hogy 1-1 év akkor nagyon picikéket változnak az emberek. Lépésről, lépésre. A nők úgymond hamarabb érnek, ez valamilyen szinten igaz a harmincas vagy a huszas évek második felében. De a tinik esetén ez csak annyit jelent a fiatal huszon évesek esetén is (ők is tinik) ,hogy ők szépnek, okosnak meg a koruknál érettebbnek tartják magukat, ahogyan ezt valaki már leírta. Mivel a kis buta agyukkal nem fogják még fel, hogy nem az az érett aki annak tartja magát. Az igazán érett ember nem gondol magáról semmit.

Tehát ezért is lehet, hogy nem fognak leállni veled. De biztos lenne olyan lány ebben a korban is. Bár szerintem sokra nem mész vele. Mert nincs sok különbség a javukra. Az már persze más tészta lehet, hogyha neked külsőre jönnek be jobban. Bár nagy különbség ott sincs. De te még biztos nagyobbnak látod ezt a nagyon kis különbséget. Ezt addig élvezd ki ameddig még 15-16 éves vagy.

2022. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

16-17 éves lányok pont hogy kamaszok.

Ezek szerint te 14-15 vagy.


Nem fogsz örülni, de a lányok általában ebben a korban nem szívesen járnak náluk fiatalabb fiúval. Sőt még egy jó darabig nem. Anno én se jártam volna fiatalabbal és még most se és még sokáig nem.

2022. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!