Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Önző vagyok amiért jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok amiért jobban szeretem a családom, szüleim, nagyszüleim, rokonaim, és a tesóimat, mint a páromat ? 19L

Figyelt kérdés
Mert belegondoltam abba ha valaha választanom kéne a kistesoim, szüleim vagy bármilyen család tagom, és a párom között, akkor én a családomat és a tesóimat választanám, a legtobb szituációba. És emiatt szemétnek és önzőnek érzem magam. Meg ezért nem szeretnék senkit magam mellé. Mert sosem ő lenne a legfontosabb nekem. Hanem a kistesóim.

szept. 13. 20:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

Hát.. nem kérdezünk ilyeneket.

Nyilván én is reménykedem, hogy én vagyok a legfontosabb a pasimnak, de persze ésszerű keretek között. Ha választani kell, hogy velem megy el szórakozni, vagy családtagot visz orvoshoz, nyilván a másodikat támogatom. Ez nekem inkább csak provokációnak tűnik, kivéve, ha éreztetted vele, hogy ő nem olyan fontos. Akkor jogos a kiakadása.

szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Wtf?
szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként egyszer találni fogsz olyan csajt, aki vagy fontosabb vagy ugyanolyan fontos lesz. Amúgy az ilyen srácok miatt szoktak gyakran kiakadni a csajok. Mikor nem elég fontos a csaj, mondjuk annyira, hogy megvédd őt a családdal szemben, stb..
szept. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem. A családod egész életedben ott volt melletted, a párod viszont nem. Jó esetben fel sem merül egy ilyen kérdés.
szept. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
24%

Úgymond van egy ilyen fontossági sorrend az életbe a katolikus egyház szerint, nyilván ez mindenkinél más de vhogy így néz ki:

1. Férjed/feleséged

2. Gyerekeid

3. Szüleid

4. Testvéreid

5. Barátaid

szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon érdekes kérdés, sokat lehetne gondolkodni, elmélkedni ezen, de a lényeg ez esetben nem az őszinteség. A csaj hallani akart egy választ és kidobott, mivel nem azt kapta.

Tudom, a kapcsolatok az őszinteségre épülnek, de vannak olyan kérdések, amiknek a megválaszolása jóval komplexebb egy-két szónál és valójában nem a véleményedre kíváncsiak...

szept. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy önző,csak még szinte gyerek. Majd ha felnősz megváltozik.
szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
64%
Azonnal dobnálak.
szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszem hogy önzőség lenne. Ha ez nem megy a kapcsolat rovására, akkor nincs semmi baj.
szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
64%
családot azt ne alapíts (még), mert nem sok jó sülne ki belőle. Majd a házastársadnál azért ne legyenek fontosabbak a tesóid.
szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!