Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Önző vagyok amiért jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok amiért jobban szeretem a családom, szüleim, nagyszüleim, rokonaim, és a tesóimat, mint a páromat ? 19L

Figyelt kérdés
Mert belegondoltam abba ha valaha választanom kéne a kistesoim, szüleim vagy bármilyen család tagom, és a párom között, akkor én a családomat és a tesóimat választanám, a legtobb szituációba. És emiatt szemétnek és önzőnek érzem magam. Meg ezért nem szeretnék senkit magam mellé. Mert sosem ő lenne a legfontosabb nekem. Hanem a kistesóim.

szept. 13. 20:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez így a normális! Párod lehet száz is de a családod az a családod! Ők állnak hozzád a legközelebb és ha ilyen nagy irántuk a szereteted az nagyon szép dolog! 🙂


Én is hasonlóan vagyok ezzel. Senkire sincs szükségem csak a családomra, bennük bízom csak, rájuk számíthatok, velük vagyok maximálisan biztonságban és ennyi.

szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
De ebbe úgy gondoltál bele, hogy épp van párod, vagy csak elképzelted a dolgot?
szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Volt parom. De ő megsértődött ezen ezért szakított. Mert megmindtam neki, ha valaha választanom kell közte és a tesóim között, akkor nem őt fogom választani. Mert szeretem de valahogy mégis úgy érzem anyát, vagy a kisöcsém, vagy nagypapám sokkal jobban szeretem nála.
szept. 13. 21:17
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért is erzem önzőségnek. Mert mivan ha viszont én a legfontosabb leszek a páromnak és feláldozná akár a saját életét is értem. És nem szeretném ha ő neki én vagyok az elso és legfontosabb viszont nekem meg ő nem :(
szept. 13. 21:45
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Jol tette hogy szakitott veled.

Eretlen vagy meg egy kapcsolathoz.

De nyilvan semelyik parodnak nem fog tetszeni hogy elörebb helyezel masokat mint öt.

Nekem se kene ilyen baratnö.

szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Még a kérdés feltevés is egy baromság.

1 nem fog kelleni választani közülük soha.

2 a semmiböl generálsz egy szakitást, grat hozzá.

3 ha így is érezed inkább tartsd meg máskor magadnak, mint hogy egy olyan ember képébe vágd akinek feltehetően te vagy a legfontosabb

szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Normál esetben nem kell valasztanod, tehat a kerdes alapja tulgondolás.

De en a paromat valasztanam, egy jol mukodo, elmelyult kapcsiban. Olyan párt keress, akiert tuzbe tenned a kezed.

szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Gyerekes gondolkodásra vall már a kérdés feltevése is.

A korodban a szeretetet már nagyon sokféleképpen kellene tudni elkülöníteni egymástól, de te erre képtelen vagy.

szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Te mondtad neki vagy ő kérdezte megy?
szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
O kérdezte meg.
szept. 13. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!