Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igaz, hogy a mai fiatalok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a mai fiatalok között sok a kapcsolatfüggő?

Figyelt kérdés
Úgy értem csak azért állnak össze valakivel, hogy elmondhassák van párjuk. Szerelem nélkül élik meg a kapcsolatukat.

aug. 8. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom hogy minek számítok, még nem volt barátom de már nagyon szeretnék.

Lány/16

aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy értem csak azért állnak össze valakivel, hogy elmondhassák van párjuk" - Nem kapcsolatfüggőségnek hívják ezt, de valóban gyakori jelenség.
aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

1; miért szeretnél annyira 16 évesen? mit vesztesz ilyen fiatalon, ha nincs?


Kérdező: a gond az, hogy sokak nem ismerik fel, hogy azok...

aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem sokan azok, félnek az egyedülléttől mert kiskorukban sokat voltak egyedul/ vagy sokat voltak elnyomva, és értéktelennek érzik magukat, így kb mindegy kivel csak szuszogjon az illető. Az ilyenek nem jó kapcsolatok, és ha házasságig eljutnak akkor az már nagy szó, de sokat nem bírják egymás mellett, s a másik fél otthagyja normális esetben. Én ismerek olyant, hogy addig félt egyedül lenni, míg meg nem házasodott. Utána már tervezte hogy elhagyja az asszonyt, mert félt a kötelességtől.
aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!