Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a szép...

Miért van az, hogy a szép lányok nagyrészt igénytelenek és kapcsolatfüggők?

Figyelt kérdés
Mármint nem külsőre, hanem önmagukra. Most is láttam egy szép magas copfos lányt, erre fiatal és már beszült és jól láthatóan nem is akar mást az élettől, csak az unalmas családmodellt. Régebben láttam szép lányokat hangszerekkel mászkálni, vagy sakkozni a parkban, ma ilyen nincs, és mintha teljesen egy üresfeju qrvák lennének, hiába néznek ki szépnek és normálisnak mégse azok, legyen valaki aki dugja őket meg beszülnek, megelégednek ennyivel, mint valami (már bocsánat) alsókategóriás buta réteg.
máj. 30. 22:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Mekkora mintán sikerült elvégezni ezt a reprezentatív kutatást? És hol van az összefüggés, hogy valaki a parkban sakkozik és kapcsolatfüggő? Tudod mit jelent egyáltalán az, hogy valaki kapcsolatfüggő? Idézlek: “legyen valaki aki dugja őket meg beszülnek, megelégednek ennyivel, mint valami (már bocsánat) alsókategóriás buta réteg.” - ez pont nem a definíciója.
máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Te már nagyon sok lányt láthattál ezek szerint. Beszélgetni is sikerült már velük? Felérte valaki azt a szintet amit képviselsz? Képes rá erre egyáltalán egy nő, vagy csak baszni akarnak? Incelek agya most durrant el olvasás után, hogy te mindenhol csak nimfomán tenyészállatokkal találkozol, ők meg csak a markukat rázzák.
máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
10%
Mert csak így tudják a tuningegót fenntartani.
máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

3: Ja, ez így igaz! Nem fedezik fel a hobbijaikat, szenvedélyeiket, vagy valamit amitől az egész világ megismeri a nevüket, helyette idejekorán beadják a derekuk tudatlan ösztönlény módjára, később pedig bánják, hogy lehet sztárok, elismert zsenik lehettek volna. Vagy a másik vége meg félremegy, mert rájön nem egy férfi él a világon, és túl hamar feladta az életet.

Egy nemrégi vicc is eszembe jut:

-Nők vagyunk?

-Igen!

-Tudjuk mit akarunk?

-Nem!

-Mennyire akarjuk?

-Nagyon!

máj. 30. 23:25
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Minden világos! Egy újabb nőket lejárató poszt, mert szembe sétált veled két hülye közülük.
máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Azt hittem ez kertésszel van, úgy hogy megint új növényt akarnak, de hová, nem tudjuk.
máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Általánosan véve én pont a férfiaknál vettem észre, hogy nagyon kevésnek van kiforrott érdeklődés köre, pláne olyan, ami nem a foci és a videójátékozás körül forog.

Nekem és barátnőimnek sok hobbink van, alapvetően ezek által ismerkedünk, a párommal is a közös érdeklődéseink a legnagyobb közös pontjaink. Kétlem, hogy amiatt "feladtam volna az életet" mert évek óta ugyanazzal a férfival vagyok és nem fekszek le fűvel-fával, hanem a mi kapcsolatunkat ápolom, ami csak egy a sok dolog közül, amik az életemet alkotják.


Bár az az élet, amire utaltál, nekem is kevés lenne, de egyszerűen undorító, ahogy másokról írsz. Semmi probléma nincs azzal, ha valaki, nem lesz ettől igénytelen és buta. Ellenben egy normális nő, emiatt a hozzáállásod miatt már szóba se állna veled.

25/N

máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

5: gondoltam nem kell odaírni, hogy tisztelet a kivételnek. A kérdést is csak azért írtam ki, mert a kivétel a ritkábbnál is ritkább, szó szoros értelemben kb. 4 évente látok 1 darab ilyen lányt, pedig nap mint nap emberek között mozgok.


6: az is jó verzió lehet.:D

máj. 30. 23:57
 9/29 A kérdező kommentje:
8: és évek óta elértetek közösen valami extra találmányt amivel előrébb vittétek az emberiség kreativitását, vagy csak tengtek-lengtek egymás mellett amíg unalmasan becsaládoztok?
máj. 31. 00:02
 10/29 A kérdező kommentje:
Vagyis 7
máj. 31. 00:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!