Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a szép...

Miért van az, hogy a szép lányok nagyrészt igénytelenek és kapcsolatfüggők?

Figyelt kérdés
Mármint nem külsőre, hanem önmagukra. Most is láttam egy szép magas copfos lányt, erre fiatal és már beszült és jól láthatóan nem is akar mást az élettől, csak az unalmas családmodellt. Régebben láttam szép lányokat hangszerekkel mászkálni, vagy sakkozni a parkban, ma ilyen nincs, és mintha teljesen egy üresfeju qrvák lennének, hiába néznek ki szépnek és normálisnak mégse azok, legyen valaki aki dugja őket meg beszülnek, megelégednek ennyivel, mint valami (már bocsánat) alsókategóriás buta réteg.
máj. 30. 22:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

#9

Nekem idén fogja kiadni egy angol kiadó a második könyvemet, alapvetően egy múzeumban vagyok múzeumpedagógus és tárlatvezető, de néha régészeti ásatásokra is kimegyek. A párom restaurátor, illetve illusztrálással is foglalkozik.

Te eddig miket értél el, ha kérdezhetem? :)

25/N

máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
11: oké, te akkor szimpatikus vagy.
máj. 31. 00:14
 13/29 anonim ***** válasza:
83%

#12

Én pedig várom a kérdésemre a választ, hiszen olyan könnyen szidsz és ítélsz el másokat, ami hadd ne mondjam mennyire undorító minden normális nő számára.

25/N

máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
89%
Szülés után is lehet kreatív munkákkal foglalkozni, nem zárja ki a kettő egymást, van aki meg gyerektelenül is unalmas. Sajnáljuk hogy a kiszemelted családos lett, de majd lesz másik biztos.
máj. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
13: ettől függetlenül még közel se biztos hogy azt magadról állítod, szóval maradjunk annyiban, hogy annak a párnak a képe szimpatikus akiket felvázolsz.
máj. 31. 00:22
 16/29 anonim ***** válasza:
78%

#15

A páromról és magamról írtam, de ha nem hiszed el, az nem az én dolgom. Ettől függetlenül igazán leírhatnád, hogy mire vagy olyan arrogáns, mert eddig úgy tűnik, hogy a semmire, ellenben kiválóan ítélsz el számodra ismeretlen embereket.

25/N

máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
16: jelenségről írtam, azt veséztem, ellenben te személyeskednél, ami valljuk meg, nem éppen intelligens. Inkább ne degradáld a jó képed a másikban, hanem általános jelenséget tárgyalj. Én arról írtam, létező, láttam. És láttam régen is, amiről írtam, és amit hiányolok. Ez kb. ennyi.
máj. 31. 00:33
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

#17

Nincs mit hiányolod, ugyanis rengeteg nő ugyanúgy megéli a hobbijait és szenvedélyeit a mindennapokban. Nem ismered ezeket az embereket, így honnan is tudhatnád, hogy mivel töltik az életüket? Amíg még Magyarországon éltem, volt egy eset, hogy ültem a buszon és a mobilomat nyomtam (épp egy barátnőm szülinapját szerveztük), és a velem szemben ülő idős nő hangosan odaszólt a barátnőjének, hogy "bezzeg ezek a mai fiatalok már csak a telefont nyomják, olvasni már nem is tudnak, például". Csak azért is alapon elraktam a mobilt, majd elővettem a táskámból Jane Austen "Mansfield Park"-ját és olvasni kezdtem. Istenem, az az arc, amit vágott. Sose felejtem el. No, erre a nőre emlékeztetsz.

Továbbá, semmi probléma nincs azzal, ha egy nő vagy férfi egyszerű életre vágyik. Nem ártanak vele senkinek, ellenben ők jól érzik magukat. Hol itt a probléma? (Sehol.)

25/N

máj. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
18: nem érted a lényeget, ne erőltesd, bár az már biztos, hogy nem vagy intelligens, értelmezésben biztos.
máj. 31. 00:47
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

#19

Sértegetni azt jól tudsz, de ez már a kérdésből kiderült. Láthatóan benned ennyi van, ami igencsak nagy kár.


Ha kimennél például a Városligetbe, akkor számtalan embert látnál, aki éppen alkot, sportol, játszik, a szeretteivel van, vagy bármi mást csinál, amit élvez. Továbbra sem létező probléma, amiről írsz és ha eljárnál közösségekbe (elsősorba olyanokra gondolok, amik valamilyen érdeklődésedhez kötődnek), akkor számtalan hasonló gondolkozású és érdeklődésű lányt megismernél.

25/N

máj. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!