Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a szép...

Miért van az, hogy a szép lányok nagyrészt igénytelenek és kapcsolatfüggők?

Figyelt kérdés
Mármint nem külsőre, hanem önmagukra. Most is láttam egy szép magas copfos lányt, erre fiatal és már beszült és jól láthatóan nem is akar mást az élettől, csak az unalmas családmodellt. Régebben láttam szép lányokat hangszerekkel mászkálni, vagy sakkozni a parkban, ma ilyen nincs, és mintha teljesen egy üresfeju qrvák lennének, hiába néznek ki szépnek és normálisnak mégse azok, legyen valaki aki dugja őket meg beszülnek, megelégednek ennyivel, mint valami (már bocsánat) alsókategóriás buta réteg.
máj. 30. 22:57
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20: baj van veled, nem is pici.
máj. 31. 00:52
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

#21

Mivel nem tudod érdemben alátámasztani ezt a kijelentésedet, így nem is fogom magamra venni. Ellenben igencsak szomorú, hogy olyan nőket ítélsz, akiket legjobb esetben is csak látásból ismersz, ami, hogy téged idézzelek, "alsókategóriás buta" jellemre van.

Érdemes lenne elgondolkoznod azon, hogy miért te dühöngsz miattuk és nem ők miattad. (Megsúgom, mert veled ellentétben ők jól megvannak.)

25/N

máj. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
22: még azt se bírod ki, hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó, mondom, hogy valami baj van.:)
máj. 31. 01:04
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

#23

Köszönöm, hogy bebizonyítottad az igazamat. Minden jót a továbbiakban.

25/N

máj. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
"Igazamat." Mondom én, hogy baj van.:)
máj. 31. 01:12
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen azt tapasztalom, hogy a szép lányok "beszülnek" (ez is mi már...), vagy te nem úgy értelmezed a szépet, mint mások. 😅
máj. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általánosítassz. Tény, hogy átalakult a világ, és màs lett az emberek érdeklődési köre, de mások is lettek az emberek. Ebben igazad van, de nem lehet minden szép lányt egy kalap alá venni.

Az én hobbim, mindig is a filmek és a sorozatok voltak, gyerekkoromtól kezdve. A természetfilmtől kezdve a gyilkosságig mindenféle. Az én párom ugyanez. Akkor most én is egy buta liba vagyok, mivel nekem ez a hobbim?

máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi bajod? Rengeteg szép lánynak van ilyen-olyan hobbija amiben ismert is lesz akár (bár nem tudom, ez miért kellene, hogy konkrét cél legyen, ez általában véletlen, valakinek bejön, hogy a hobbijából éljen, másnak nem vagy nem is akarja olyan komolyan űzni, mert akkor megunná stb), de te látom ránézésre megmondod, hogy ha valaki gitár, sakktábla vagy Hubble űrteleszkóp nélkül sétálgat épp, az biztos csak valami buta ribi aki azonnal szülni akar.
máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak egy sima provokatív kérdés. Arra élvez el a kérdező, hogy itt mentegetik magukat mások és védekeznek. Kedves kérdező azt látod a világban, ami benned van. Ez egy tükör rólad, hogy te magad milyen vagy.
máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!