Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ha egy 18 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy 18 éves lány ennyire kapcsolatfüggő?

Figyelt kérdés
Az van, hogy ez a lány 18 éves de a helyzet az, hogy a 2 kezem is kevés ahhoz, hogy megszámoljam mennyi barátja volt eddig az elmúlt években (14-15 durván) és nagy részével igen le is feküdt. Viszont kb. mindegyik kapcsolata 2-3 hónapig tartott. Ebből pedig leszűrhető, hogy tényleg csak pár heteket esetleg max 1-2 hónapot tud szingli lenni vagy egyből vált. Igaz a baráti körének kb. 90%-a fiúkból áll.
2019. márc. 26. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

kapcsolatfüggőség semmilyen korban nem normális. de az, hogy sok barátja volt rövid idő alatt még nem feltétlenül jelenti azt, hogy kapcsolatfüggő. nekem volt kapcsolatfüggő ismerősöm, sok barátjával évekig együtt volt. de amint szakított, 1-2 hónapnál többet (néha csak pár hét) nem volt szingli, mindig lett valakije, és mindenkibe fülig szerelmes volt. EZ a kapcsolatfüggőség.


amúgy nem értem miért releváns, hogy lefeküdt a barátaival. a szex a legtöbb párkapcsolat része. 2-3 hónap alatt meg főleg le szokás feküdni a másikkal. tudom, hogy ezt tinikorban máshogy látják az emberek, jaj nem adom oda magam hamar mert mit gondolna rólam, de úgy kb 20on túl ez senkit nem érdekel. a szex az élet, és főleg a párkapcsolatok szerves része, tartogatni magad meg minek, főleg ha már nem vagy szűz.

2019. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy leirtad igen, fülig szerelmes volt kb. minden barátjába. És a szexet nem úgy értettem, persze egy kapcsolatban alap dolog, viszont ha azt vesszük 14 éves kora óta folyamatosan valaki "dugta", hogy az 1. kommentelő szavaival éljek, és tényleg az utóbbi kb 4 évben összesen 1 évet ha lehetett szingli, bár ezzel sokat is mondtam szerintem.
2019. márc. 26. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy nem csak kapcsolatfüggő, de még commitment issue-jai is vannak (bocsi ezt nem tudom hogy van magyarul, azt jelenti hogy nem tud elköteleződni). ebből a kettőből egyik se normális. pszichológus segíthet, de oda neki kell elmennie
2019. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van olyan mentális betegség,hogy társfüggőség vagy dependens személyiségzavar. Attól függ minek nevezzük.
2019. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus nő nem tudom mi ebben a meglepő.
2019. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vele? Tetszik neked is?
2019. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!