Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg kapcsolatfüggő vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kapcsolatfüggő vagyok és rossz barátnő?

Figyelt kérdés

Itt most főként a barátnőimről lenne szó, de a párkapcsolatom miatt romlott meg velük a viszony.


Ismerem őket ovi óta. Mi hárman a legjobb barátnők voltunk mióta az eszemet tudom, viszont mikor először szerelmes lettem ők már akkor elkezdtek hisztizni hogy nem kellenek pasik elvagyunk mi így. Aztán összejöttem a barátommal és választás elé állítottak vagy a barátom vagy ők. 4 évig ment a vita, állandóan két tűz között voltam. Mostanra ""felnőttünk"". Kijártuk a sulit külön utakra kerültünk, viszont ők még mindig elvárják hogy hármasba menjünk mindenhova tartsunk csajos napokat, és szinte azt akarják hogy a jelenlegi páromat zárjam ki az életemből. A barátom haverjai viszont tök szívesen látnak, így érthető hogy inkább mindig velük lógok, nem? Nincs kedvem a hisztihez és amúgy sem vagyunk már 15 évesek, a barátnőim szerint viszont rossz barátnő vagyok és kapcsolatfüggő. Szerintetek?

20/L


2015. jún. 25. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

ez fura... olyan mintha öszebeszéltek volna komolyan xd ezt a barátoddal meg a barátnöiddel kell négyesben megbeszélni szerintem... mondjuk nem ismerem öket...de tetudod...

szerintem egy próbát megér...

2015. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy kapcsolatfüggő. Ők viszont zsarolnak téged, nem jó fejek, meg akarnak maradni a gyerekkori szinten, amikor még nem volt ez a bonyodalom a pasikkal? Elég béna.

Nekik nem lett kapcsolatuk és irigyek rád?

2015. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SoundscapeToArdor válasza:
Akarod velük tartani a kapcsolatot vagy sem? Ha igen, tudasd velük, hogy szokjanak hozzá, hogy nem csak ők vannak az életedben és nem irányíthatják azt.
2015. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Agyatlan, babyloni sz@rok....

H bírtál velük barátkozni kamasz korodtól?

2015. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!