Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a barátnőmmel? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a barátnőmmel? (lent)

Figyelt kérdés
Azt csinálja már rég a barátnőm, hogy megbeszéljük, hogy elmegyünk sétálni vagy valami. Jól van minden meg van beszélve és másnap írja, hogy szerinte túl sokat beszélünk. Mikor eltelik 1-2 nap akkor megint ír, újra megbeszéljük, hogy megyünk valahova és ugyanez.... Mi lehet vele?

2015. jún. 15. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátnőd nem is tudja, hogy mit akar igazából. Biztos elég fiatalok lehettek. Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

Régebben pl. nekem gyakran volt olyan a kapcsolataim elején, hogy elegem lett valamiért a fiúból és hirtelen nem tudtam, hogy akarom-e, és akkor pont ilyen furcsán viselkedtem. Utána vagy elmúlott ez az érzés és újra normális lettem, vagy szakítottunk. Mást nem nagyon tehetsz, minthogy megkérdezed a barátnődtől hogy miért csinálja ezt, vagy kivárod hogy mi lesz belőle.

2015. jún. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 14, ő pedig 13. 2
2015. jún. 15. 07:22
 3/7 A kérdező kommentje:
2 És fél hónapja vagyunk eggyütt
2015. jún. 15. 07:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt inkább nevezik játszótársnak. Akkor amikor nem akar menni, vagy két napig ne irj neki. Majd meglátod hogy kapaszkodik.
2015. jún. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet... Ki is próbálom! :)
2015. jún. 15. 07:32
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem 4-5 napig is nyugodtan hanyagold csak
2015. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most írt :D de nem írok vissza hadd vegye észre magát...
2015. jún. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!