Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baràtnőm intim dolgokról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baràtnőm intim dolgokról beszél másokkal chaten mit tennétek a helyemben szerintetek legyen vége?

Figyelt kérdés
Szóval adott a barátnőm akivel még együtt vagyok még nem biztos hogy ez nem fog változni és észrevettem hogy egy fiu barátjával intim dolgokról beszélnek egymásról valamint ezt barátnőm ugy ahgy nem lelkesen de viszonozta és azt mondta csak hülyéskedett de valamiért nem hiszem el ez a fiubaratjaval mindig is igy beszélt még mielőtt össze jöttem volna vele ezt most tudtam meg de ez azóte nem változott és mondtam neki h adja meg az instajat hogy végig nézhessem ja és elvileg csak sajnálta mivel nincsenek barátai amit én is tudok hogy nincsenek és elvileg elmondta neki h ne írjon ilyeneket de hát nem állt le a pali így amikor megtudtam leírta neki h takarodjon a faszba és azt mondta rá barátnőm hogy kinyílt a szeme és úgy érezte h kiszabadult egy befolyas alol mivel ez a pali mindig olyat irt neki es mondott h megoli magat meg h ilyen szar meg olyan h megsajnaltassa magat de hat baratnom ezt nem vette eszre mivel probal kedves lenni de most letiltotta es nem beszel vele sohase hisz azt mondta h utalja én tudom h nem csalt meg vele meg semmise de akkor is zavar ez az egész és amugy meg mielott ossze jottunk volna offolta a palit de olyat mondott neki h vele lehet hogy jobb lenne bár azt állítja erre nem emlékszik de pl a palitol kapott karacsonyra 2 db gumit amit oke hogy velem használt el de fura h nem mondta neki hogy tudd hogy hol a helyed ti mit tennétek a helyemben? Bocsánat a regényért és előre köszönöm a válaszokat

#párkapcsolat #megcsalás #hazudozás #Flörtölés másokkal #Megbicsátás
júl. 24. 05:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy normális, ha emiatt kidobod...
júl. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Mondd meg neki, hogy előtted fel kell hívnia a barátját és szakítani kell vele
júl. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt mit jelent a te értelmezésedben az "Intim téma", feltehetöen csak te vagy túl begyepesedett.

Másrészt semmi közöd a privát levelezéséhez, ellenörizni meg végképp semmi jogod. Vagy bízol benne, vagy ha nem, akkor az nem kapcsolat.

Tölem kérné ezt a barátom - akkor is, ha anyukámmal írogatnék összesen az ebédröl - , azonnal szakítanék, egy kontrollmániás féltékeny idióta nem kell az életembe.

júl. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha rakjál írásjeleket, mert én emiatt dobnálak - olbashatatlan az írásod. 😅🤣🤣
júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
10%

Hármas! Te miről beszélsz, hogy semmi joga megnézni a barátnője beszélgetését? A párkapcsolatok általában kompromisszumokon alapulnak, nekem például bármikor hozza nyúlhat a telefonomhoz barátnőm és én is az övéhez, máskülönben mitől kéne félteni a másik üzenetváltásait ?😂

Ne tömd szegénynek a fejét értelmetlen hülyeségekkel, az nem kontrolmánia ha például őszinte vagy a barátnőddel és ő is veled, és nem titkolsz el előle semmit és ő sem tőled.

Hagyj döntse már el az ő barátnője mihez van joga az emberünknek, ha szereti úgy sem fog előle titkolni semmit, ha meg nincs titkolnivalója akkor miért ne lenne vele őszinte ?


A kérdésre válaszolva, nem kell ezért dobnod barátnődet, mert őszinte volt veled és nem csalt meg, inkább azt nem értem miért nem te beszélsz a sráccal mint férfi a férfival, mivel a barátnődet ismerte és befolyásolta, ami érthető mert a lányok kedvesebbek, de pont ezért nem kéne őt hibáztatni vagy a szoknyája mögé bújni.

júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Magyarán flörtöl? Vagy vele flörtölnek, ő meg viszonozza ahelyett, hogy elküldené őket a búsba? Engem is zavarna.
júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Én is sajnálok embereket, de ezért nem osztom meg velük az intim dolgaim.

A barátnőd vagy élvezi ezeket a beszélgetéseket, vagy túl fiatal és nem tud nemet mondan.

júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

5. Válaszadó

Köszönöm szépen hogy nem támadtál le hogy elkértem az instáját. Másodszor pedig ő már réges rég elkérte az enyémet de én nem csak most kértem el, és én már beszéltem a sráccal es mondtam hogy ha még egy ilyen történik annak következménye lesz. Végülis egy időre abbahagyta de utánna meg folytatta és barátnőm nem szólt rá még akkor se ha le kutyázott engem a srác de előttem meg tette az ártatlant egész végig. A következmény pedig az volt hogy a barátnőm kidobja örökre hisz nem szeretnék verekedi és egy ilyen miatt mondjuk bíróságra járni.

júl. 24. 17:41
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor miert kellene verekedni? Kulturmodon szakitsatok, de tovabbrase ertek egyet egymas ellenorizgetesevel. Nem a tulajdonod a csaj. Szabad ember.
júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

3. válaszadó

Az intim téma alatt olyasmit értek hogy így meg úgy kinyalná és a barátnőm meg viszonozta egy olyannal h az milyen jó is lenne.

Valamit írta neki még olyan januárban hogy vele sokkal jobb lenne sőtt a legjobb. Az pedig hogy egyszer a srac elment fürdeni és kért tőlle képet amikor is félpucér szóval ha tényleg úgy gondolod hogy nincs jogom az igazsághoz csak mond meg hogy miért. Utóljára pedig neki is megvan az én beszélgetéseim és gyakran átnézte a telefonomat kivéve én mostanáig.

júl. 24. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!